سر خط آخرین خبرها...

تلاش ما بر ارتقاء رضایت‌مندی بیماران است/ از سال آینده شاهد حضور فوق‌تخصص مغزواعصاب در بیمارستان میبد خواهیم بود

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق(ع) با اشاره به عملکرد مجموعه بیمارستان در سال گذشته اظهار داشت: تلاش ما بر ارتقاء رضایتمندی بیماران و سطح خدمات ارائه شده می‌باشد.


حداقل دستمزد کارگران در سال ۹۷ مشخص شد

نشست شورای عالی کار در ساعات باقیمانده سال ۹۶ با تصویب افزایش ۲۰ درصدی حداقل دستمزد کارگران به استقبال بهار سال ۹۷ رفت.


ظرفیت گردشگری برای انتقال ارزش‌های دینی به گردشگران استفاده شود

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با تاکید بر اهمیت رعایت ارزش‌های دینی توسط راهنماهای گردشگری گفت: ظرفیت گردشگری برای انتقال ارزش‌های دینی به گردشگران استفاده شود.


فواید ورزش و فعالیت فیزیکی

دکتر سید مصطفی شیریزدی


کشف ۲ میلیارد ریال پوشاک قاچاق در یزد

معاون اجتماعی پلیس استان از کشف ۴ هزار و ۳۲۰ قلم انواع پوشاک قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.


حرکات موزون در جشنواره حرکت‌وبرکت غیرشرعی و غیرقانونی بود/ اتهامی متوجه مسئولان نیست

دادستان میبد با اشاره به حرکات غیرشرعی و غیرقانونی تعداد معدودی از افراد شرکت‌کننده در جشنواره حرکت و برکت در میبد، گفت: در صورت تکرار چنین اتفاقاتی با مجرمین و متخلفین براساس قوانین کشور برخورد قضایی قاطع صورت خواهد گرفت.


📷 نیم‌صفحه نخست نشریه نارین شماره ۵۲


📷 گزارش تصویری نارین از آخرین نشست شورای آموزش‌وپرورش میبد

نشست شورای آموزش‌وپرورش میبد صبح امروز با حضور آیت‌الله اعرافی امام جمعه، حسین فلاح فرماندار و کمال دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری میبد برگزار شد.


موفقیت آموزش‌وپرورش در گرو نگاه راهبردی و آینده‌نگر است/ تأکید بر استفاده آموزش‌وپرورش از موقوفات

امام جمعه میبد ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران مجموعه آموزش‌وپرورش میبد بخاطر کسب توفیقات در بخش‌های گوناگون گفت: موفقیت آموزش‌وپرورش در گرو نگاه راهبردی، آینده‌نگر و همچنین پرورش شخصیت دانش‌آموز در همه ابعاد تعلیم و تربیت می‌باشد.


به برخی حرکات مخالف عرف در جشنواره حرکت و برکت تذکر جدی داده بودم/ ۱۳ مجموعه بوم‌گردی در میبد، پذیرای مسافران نوروزی

فرماندار میبد با اشاره به برخی حرکات خلاف شرع و عرف در خلال برگزاری جشنواره حرکت و برکت گفت: نسبت به اجرای برنامه‌ها با رعایت موازین شرعی و عرفی تأکید کرده بودم.


دسته بندی اخبار

Powered by WebGozar

تلاش ما بر ارتقاء رضایت‌مندی بیماران است/ از سال آینده شاهد حضور فوق‌تخصص مغزواعصاب در بیمارستان میبد خواهیم بود۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق(ع) با اشاره به عملکرد مجموعه بیمارستان در سال گذشته اظهار داشت: تلاش ما بر ارتقاء رضایتمندی بیماران و سطح خدمات ارائه شده می‌باشد.


ظرفیت گردشگری برای انتقال ارزش‌های دینی به گردشگران استفاده شود۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با تاکید بر اهمیت رعایت ارزش‌های دینی توسط راهنماهای گردشگری گفت: ظرفیت گردشگری برای انتقال ارزش‌های دینی به گردشگران استفاده شود.


حرکات موزون در جشنواره حرکت‌وبرکت غیرشرعی و غیرقانونی بود/ اتهامی متوجه مسئولان نیست۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸

دادستان میبد با اشاره به حرکات غیرشرعی و غیرقانونی تعداد معدودی از افراد شرکت‌کننده در جشنواره حرکت و برکت در میبد، گفت: در صورت تکرار چنین اتفاقاتی با مجرمین و متخلفین براساس قوانین کشور برخورد قضایی قاطع صورت خواهد گرفت.


ملاک برای ارائه آمار طلاق، دادگستری محل صادرکننده رأی طلاق است/ رشد ۴درصدی طلاق در میبد۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰

رییس دادگستری میبد گفت: علی‌رغم افزایش جمعیت بومی و غیربومی میبد، آمار طلاق در این شهرستان، حدود ۴ درصد رشد داشته است.


موازی‌کاری و آمارهای متفاوت؛ مهمترین چالش برنامه جامعه ایمن در میبد/ غیبت نهادهای متولی در جلسات!۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷

کارشناس پیگیر برنامه‌های جامعه ایمن شهرستان میبد، عدم تعامل ادارات و انجام موازی‌کاری و ارائه آمارهایی متفاوت از سوانح و حوادث را مهمترین چالش برنامه جامعه ایمن در شهرستان میبد برشمرد.


تجهیز بیمارستان میبد به لوازم پیشرفته آزمایشگاهی۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد گفت: به همت بانوی خیر میبدی آزمایشگاه این بیمارستان به دستگاه‌های پیشرفته تشخیصی طبی آزمایشگاهی مجهز شد.


ادارات میبد در امر تشکیل پرونده پرسنلی بهداشت کم‌کاری داشته‌اند/ اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در ایام عید۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵

رییس شبکه بهداشت و درمان میبد با انتقاد از کم‌کاری ادارات در خصوص تشکیل پرونده پرسنلی بهداشت گفت: متأسفانه تاکنون هیچ یک از ادارت در خصوص این موضوع اقدامی انجام نداده‌اند.


پلیس مخالفتی با شادی مردم ندارد/ با هنجارشکنان مراسم شب چهارشنبه آخر سال به شدت برخورد می‌کنیم۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۵

فرمانده نیروی انتظامی میبد با اشاره به هماهنگی‌های صورت‌گرفته با مقامات قضایی گفت: پلیس با کسانی که به بهانه شادی در مراسم چهارشنبه‌سوری در نظم و امنیت عمومی اخلال کنند، برخورد قاطعانه و بدون اغماض خواهد نمود.


لزوم افزایش برنامه‌های فرهنگی و دینی در حوزه سلامت و درمان۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴

نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: لازم است در مراکز درمانی و بهداشتی، برای کادر درمان و سلامت استان برنامه‌های فرهنگی و دینی در نظر گرفته شود.


مشارکت یک‌هزار و ۸۰۰ مدرسه استان یزد در جشن نیکوکاری/ تلاش برای توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰

مدیرکل کمیته امداد استان یزد با اشاره به چهاردهم اسفند سالروز تأسیس این نهاد گفت: جشن نیکوکاری در یک‌هزار و ۸۰۰ مدرسه در سطح استان یزد به همت کمیته امداد استان یزد و با همکاری آموزش‌وپرورش آغاز شده است.


شیوع بیماری‌های کلیوی در ایران/ شرط داشتن کلیه سالم۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶

یک فوق‌تخصص کلیه بااشاره به اینکه دیابت و فشارخون به کلیه‌ها آسیب می زند گفت: سنگ هایی که در لوله حالب گیر می‌افتند کلیه را خفه می‌کنند و اگر تا ۴ هفته درمان نشوند، کلیه از کار می‌افتد.


📷 سرقت نورافکن‌های گذر تاریخی شارستان میبد۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۵


کمک ۲ میلیارد تومانی نیکوکاران یزدی در جشن نیکوکاری۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

رئیس اداره روابط عمومی کمیته امداد استان یزد با اشاره به نحوه برگزاری جشن نیکوکاری در سال ۹۶ گفت: مردم نیکوکار استان یزد در جشن نیکوکاری سال گذشته دو میلیارد تومان به‌صورت نقدی و کالا به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد کمک کردند.


مراجعه مردان برای مراقبت‌های بهداشتی پایین‌ است/ یزدی‌ها هر روز چاق‌تر از دیروز۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹

مدیر گروه سلامت خانواده مرکز بهداشت استان یزد گفت: شیوع کم تحرکی در ۱۰ سال گذشه در استان یزد به طور معنا داری افزایش یافته است به طوری که شیوع کم تحرکی از ۴۷ درصد به ۹۳ درصد رسیده است که البته این آمار در زنان بالاتر از مردان است.


کشف ۱۵۶ کیلو تریاک در یزد۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف ۱۵۶ کیلو تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری توسط ماموران پلیس خبر داد.


سالانه مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان به‌منظور ساخت‌وساز در میبد هزینه می‌شود/ کمتر بودن تعرفه ساخت‌وساز در میبد نسبت به اردکان/ لغو کامل سفرهای خارجی۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶

رییس دفتر نمایندگی نظام مهندسی میبد با اشاره صرف سالانه ۳۰۰ میلیارد تومان در صنعت ساخت‌وساز میبد گفت: رسالت اصحاب رسانه، ارائه آگاهی‌های لازم درخصوص اهمیت مباحث مربرط به ساخت‌وساز است.


جشنواره بازی‌های محلی در میبد حاشیه ساز شد/ انتقاد ائمه جمعه موقت به برخی حرکات در مراسم و چند سوال۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۹

چهارمین جشنواره ملی حرکت و برکت که به میزبانی شهرستان میبد برگزار شد، با حاشیه‌هایی همراه بود.


شهرستان میبد رتبه دوم تصادفات فوتی و جرحی در استان را دارد/ افزایش تصادفات فوتی در میبد طی ۵ سال اخیر۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴

جانشین پلیس راهور استان یزد با اشاره افزایش به آمار تصادفات فوتی و جرحی در شهرستان میبد گفت: این شهرستان در اولویت پلیس راهور ناجا برای دریافت هرگونه امکانات از قبیل نیروی انسانی و تجهیزات خودرویی قرار دارد.


ارتقای کیفیت در آموزش‌وپرورش نیازمند استفاده از صاحب‌نظران است۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲

استاندار یزد گفت: اگر این باور را داشته باشیم که تنها ما از مشکلات و راه حل آن‌ها مطلع هستیم و از نظرات دیگران استفاده نکنیم، کیفیت را از دست خواهیم داد.


جشنواره ملی حرکت و برکت در میبد برگزار می‌شود۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱

فرماندار میبد از برگزاری چهارمین جشنواره ملی حرکت و برکت در این شهرستان خبر داد.


آغاز طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان میبد۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲

مدیر بیمارستان میبد از آغاز طرح توسعه و بهسازی بخش اورژانس، آزمایشگاه و آندوسکوپی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) خبر داد.


نقش غذاهای حاوی فیبر در کاهش وزن۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲

مدیر گروه تغذیه مرکز بهداشت استان یزد گفت: فیبر غذای غیرقابل هضم است، اما فواید تغذیه‌ای بسیاری دارد که مهمترین نقش حجم دهی به غذاها برای اشخاص است که قصد کاهش وزن دارند و مجبور می شوند انرژی غذای خود را کاهش دهند همچنین فیبر باعث می شود فرد با سرعت بیشتری احساس سیری کند.


اتوبوس حمایت از خانواده در میبد به حرکت در می‌آید/ ثبت اولین انجمن حمایت از خانواده در میبد۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳

رییس دادگستری میبد با اعلام آغاز به کار اولین مؤسسه‌ی خیریه حمایت از زوج‌های جوان و خانواده در این شهرستان گفت: اتوبوس فرهنگی حمایت از خانواده که مجهز به امکانات فرهنگی است در آینده‌ای نزدیک به ارائه خدمات مشاوره‌ای در مناطق مختلف شهرستان می‌پردازند.


افتتاح دو واحد گردشگری در میبد با حضور معاون رئیس‌جمهور۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸

با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور دو طرح در حوزه میراث فرهنگی در شهرستان میبد به بهره‌برداری رسید.


ارائه ۳۰هزار مورد خدمت عمرانی به مددجویان یزدی۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان یزد گفت: کمیته امداد استان یزد طی ۳۹ سال خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند ۳۰ هزار و ۴۹۵ مورد خدمات عمرانی ارائه کرده است.


کلیک کنید