سر خط آخرین خبرها...

تلاش ما بر ارتقاء رضایت‌مندی بیماران است/ از سال آینده شاهد حضور فوق‌تخصص مغزواعصاب در بیمارستان میبد خواهیم بود

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق(ع) با اشاره به عملکرد مجموعه بیمارستان در سال گذشته اظهار داشت: تلاش ما بر ارتقاء رضایتمندی بیماران و سطح خدمات ارائه شده می‌باشد.


حداقل دستمزد کارگران در سال ۹۷ مشخص شد

نشست شورای عالی کار در ساعات باقیمانده سال ۹۶ با تصویب افزایش ۲۰ درصدی حداقل دستمزد کارگران به استقبال بهار سال ۹۷ رفت.


ظرفیت گردشگری برای انتقال ارزش‌های دینی به گردشگران استفاده شود

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با تاکید بر اهمیت رعایت ارزش‌های دینی توسط راهنماهای گردشگری گفت: ظرفیت گردشگری برای انتقال ارزش‌های دینی به گردشگران استفاده شود.


فواید ورزش و فعالیت فیزیکی

دکتر سید مصطفی شیریزدی


کشف ۲ میلیارد ریال پوشاک قاچاق در یزد

معاون اجتماعی پلیس استان از کشف ۴ هزار و ۳۲۰ قلم انواع پوشاک قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.


حرکات موزون در جشنواره حرکت‌وبرکت غیرشرعی و غیرقانونی بود/ اتهامی متوجه مسئولان نیست

دادستان میبد با اشاره به حرکات غیرشرعی و غیرقانونی تعداد معدودی از افراد شرکت‌کننده در جشنواره حرکت و برکت در میبد، گفت: در صورت تکرار چنین اتفاقاتی با مجرمین و متخلفین براساس قوانین کشور برخورد قضایی قاطع صورت خواهد گرفت.


📷 نیم‌صفحه نخست نشریه نارین شماره ۵۲


📷 گزارش تصویری نارین از آخرین نشست شورای آموزش‌وپرورش میبد

نشست شورای آموزش‌وپرورش میبد صبح امروز با حضور آیت‌الله اعرافی امام جمعه، حسین فلاح فرماندار و کمال دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری میبد برگزار شد.


موفقیت آموزش‌وپرورش در گرو نگاه راهبردی و آینده‌نگر است/ تأکید بر استفاده آموزش‌وپرورش از موقوفات

امام جمعه میبد ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران مجموعه آموزش‌وپرورش میبد بخاطر کسب توفیقات در بخش‌های گوناگون گفت: موفقیت آموزش‌وپرورش در گرو نگاه راهبردی، آینده‌نگر و همچنین پرورش شخصیت دانش‌آموز در همه ابعاد تعلیم و تربیت می‌باشد.


به برخی حرکات مخالف عرف در جشنواره حرکت و برکت تذکر جدی داده بودم/ ۱۳ مجموعه بوم‌گردی در میبد، پذیرای مسافران نوروزی

فرماندار میبد با اشاره به برخی حرکات خلاف شرع و عرف در خلال برگزاری جشنواره حرکت و برکت گفت: نسبت به اجرای برنامه‌ها با رعایت موازین شرعی و عرفی تأکید کرده بودم.


دسته بندی اخبار

Powered by WebGozar

دست‌اندرکاران سیاست خارجی در راه جدایی کامل از قدرت‌های استکباری قدم بردارند/ نشاط اجتماعی باید مشروع باشد۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴

امام جمعه میبد با اشاره به هنجارشکنی‌های اخیر صورت‌گرفته در برخی نقاط کشور گفت: بنده معتقد به نشاط و شادابی جامعه جوان و توجه به نیاز آنان به ورزش، اشتغال و ازدواج به‌هنگام هستم اما باید این اقدامات در چارچوب ارزش‌های متعالی اسلام صورت گیرد.


عمل مسئولان و علما از تبلیغ زبانی مؤثرتر است/ هیچ مشکل حل‌نشدنی در کشور وجود ندارد۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه عمل مسئولان و علما دارای تأثیری بیشتر از تبلیغ زبانی است، گفتند: پرهیز از دنیاپرستی و اشرافی‌گری و کار و تلاش سخت مسئولان و علما موجب جلب رحمت الهی و تأثیرگذاری بیشتر در مردم می‌شود.


نتیجه خانه تکانی بهاره ترامپ/ دولت آمریکا وحشی‌تر می‌شود۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲

تحلیلگر مسائل آمریکا با اشاره به تغییرات اخیر در دولت آمریکا و برکناری تیلرسون و جایگزینی پومپئو و انتصاب هاسپل به عنوان رئیس سیا گفت: با این تصمیمات کابینه ترامپ به سوی رادیکال‌تر، تندخوتر و وحشی‌تر شدن پیش می‌رود.


لاریجانی: تابع فضاسازی‌های سیاسی نمی‌شویم۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه دستگاه قضایی منفعلانه عمل نمی‌کند و تابع فضاسازی‌های سیاسی نمی‌شود، خاطرنشان کرد: ما با تعجیل در رسیدگی به پرونده‌ها مخالفیم زیرا مسأله اصلی برای ما عمل در چارچوب قوانین است.


فرماندار جدید تفت منصوب شد۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

وزیر کشور در حکمی «محمد محامدی» را به سمت فرماندار شهرستان تفت به مدت چهارسال منصوب کرد.


تغییر مدیران نباید تغییری در سیاست‌های کشور ایجاد کند/ لزوم توجه بیشتر قانون‌گذاران به نیازهای کشور۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱

قائم مقام معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری در خصوص وجود برخی بی‌ثباتی‌های مقطعی در قوانین و سیاست‌های اجرایی، گفت: اگر همه مسئولان به اصل حاکمیت قانون احترام بگذارند، با ایجاد تغییر در سطح مدیران و مسئولان، سیاست‌ها و برنامه‌ها تغییر نخواهد کرد.


کم‌کاری پلیس لندن در جریان تعرض به سفارت ایران کاملا روشن است/ فرقه شیرازی نماد شیعه انگلیسی۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتقاد از کم‌کاری دولت و پلیس لندن در جریان تعرض به سفارت ایران، گفت: فرقه شیرازی نماد شیعه انگلیسی هستند که عامل تفرقه بین مسلمانان است.


مقامات قضایی میبد باید به هنجارشکنی‌های اخیر رسیدگی کنند/ در برابر گناه و حرام علنی، تمام ارکان حکومت موظف به ایستادگی هستند۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶

امام جمعه موقت میبد با اشاره به برخی از هنجارشکنی‌های صورت‌گرفته درخلال برگزاری جشنواره حرکت و برکت در میبد تأکید کرد: مقامات قضایی شهر میبد موظف‌اند به این قضایا رسیدگی کنند.


حکومت اسلامی مکلف به برخورد با حرام علنی است/ طرح مسئله حجاب اجباری از سوی خواص بنده را حساس می‌کند۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲

رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه پرچم استقلال هویتی و فرهنگی زنان، در دست زنان ایرانی است، گفتند: بانوان ایرانی با حفظ حجاب، استقلال هویتی و فرهنگیِ خود را به دنیا صادر و اعلام می‌کنند که زن می‌تواند با حفظ حجاب و عفاف در میادین اجتماعی حضور فعال و مؤثر داشته باشد.


📷 استقبال معنادار شمخانی از وزیر خارجه فرانسه۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان امروز بر خلاف ملاقات‌های قبل با مقامات خارجی، این بار با لباس نظامی و در قامت یک ژنرال به استقبال لودریان وزیر خارجه فرانسه رفت.


برخی از برنامه‌های جشنواره حرکت و برکت از خطوط قرمز عبور کرد/ مسئولان مردانه به اشتباه خود اقرار کنند۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵

خطیب جمعه میبد با اشاره به انجام برخی افعال حرام در خلال جشنواره “حرکت و برکت” گفت: برگزارکنندگان این مراسم در میبد، مردانه بگویند که اشتباه کرده‌اند.


مخالفت شورای امنیت در صدور قطعنامه علیه ایران، شکست آمریکا و انگلیس است۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مخالفت شورای امنیت سازمان ملل با پیشنهاد آمریکا و انگلیس در صدور قطعنامه جدید علیه ایران، شکست سختی برای آنها و نشانه اقتدار این کشور است.


در برابر اغتشاش‌گران داعش‌مسلک، باید با مشت آهنین برخورد کرد/ مردم نسبت به اشرافی‌گری برخی مسئولین گلایه دارند۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴

امام جمعه موقت میبد با اشاره به اغتشاشات اخیر خیابان پاسداران تهران که منجر به شهادت ۵ نفر شد، گفت: متأسفانه در اغتشاشات اخیر، مماشات و مدارای بیش از حد با اغتشاش‌گران، موجب خسارت و شهادت عزیزان ما شد و مجلس، قوه قضاییه و پلیس ناجا باید با اغتشاش‌گران داعش‌مسلک با قاطعیت برخورد کنند.


عراقچی: ایران برجام را موفق نمی‌داند۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲

معاون وزیر خارجه ایران امروز با سخنرانی در اندیشکده چتم‌هاوس به تشریح مواضع ایران درباره «برجام» پرداخت.


برای حل مشکلات مردم، نیازی به اشرافی‌گری نیست/ دریافت حقوق‌های نجومی از بیت‌المال، علت تقابل زبیر با امام علی(ع)۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به ساده‌زیستی و خدمات فراوان نماینده فقید مردم میبد و تفت در مجلس گفت: مرحوم یحیی‌زاده بعنوان یک الگو در عرصه مدیریت جهادی نشان داد برای حل مشکلات مردم، نیازی به اشرافی‌گری نیست. آن‌چیزی که موجب شد زبیر فتنه جمل را به راه اندازد، برداشت ثروت‌ و سهم ویژه از بیت‌المال بود.


طرح رفراندوم همنوایی با استکبار و جبهه نفاق است/ مسئولان به جای حواشی به مطالبات مردم رسیدگی کنند۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۵

امام جمعه موقت میبد گفت: مطرح کردن مسئله رفراندوم در واقع همنوایی با استکبار و جبهه نفاق است و مسئولان به جای حواشی به مطالبات مردم رسیدگی کنند.


مردم میبد در جشن انقلاب رستاخیز بهت‌انگیزی آفریدند۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵

حضرت آیت‌الله اعرافی در پیامی از حضور باشکوه شگفتی‌آفرین ِمردم میبد در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کردند.


رهبری معجزه‌آسای امام، کشور را از بردگی نجات داد/ اعتماد مردم مهمترین سرمایه انقلاب است/ لزوم برخورد جدی حاکمیت با فساد۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲

مدیر دفتر نمایندگی دیده‌بان شفافیت و عدالت در استان یزد ضمن تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال اخیر، با اشاره به وضعیت کشور ایران در دروان پهلوی گفت: در اوج فساد و فقر و بردگی حکومت پهلوی، انقلاب اسلامی به رهبری معجزه‌آسای امام پیروز شد، در حالی که دقیق‌ترین تحلیل‌های سازمان‌های اطلاعاتی توانایی پیش‌بینی آن را نداشتند.


۲۲ بهمن تماشایی میبدی‌ها رقم خورد/ خیابان امام تجلی‌گاه بیعت با رهبری۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲

مردم میبد که از محلات مختلف این شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ حاضر شده بودند، بار دیگر ثابت کردند که خلف وعده نمی‌کنند و بر سرپیمان راستین خود با بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی استوار هستند.


باید نسبت به فاصله گرفتن مسئولان از ارزش‌های اسلام و انقلاب نگران باشیم۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴

امام جمعه میبد ضمن اشاره به اینکه باید قدر نعمت انقلاب اسلامی را دانست گفت: دستاوردهای انقلاب و کینه‌توزی‌های دشمنان نباید موجب نادیده گرفتن مشکلات کشور شود و باید نسبت به فاصله گرفتن مسئولان از ارزش‌های اسلام و انقلاب و ارتباط با مردم نگران باشیم.


بی‌توجهی به شاخص‌های مکتب امام راحل انحراف است/ اصولگرایان معنویت‌گرا و اصلاح‌طلبان عقلانیت‌گرا هستند۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۷

سخنران ویژه همایش “انقلاب اسلامی بازگشت به عهد قدسی” با اشاره به معنویت و عقلانیت به عنوان دو شاخصه اساسی مکتب امام خمینی (ره) گفت: اصولگرایان معنویت‌گرا هستند و اصلاح‌طلبان عقلانیت‌گرا و هرکدام بخاطر بی‌توجهی به یکی از شاخص‌ها دچار انحراف هستند.


ملت ایران دشمن را در همه صحنه‌ها ناکام خواهند گذاشت/ هر جا نگاهمان به سرمایه های ملی بود پیشرفت کردیم۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۲

امام جمعه موقت میبد با توجه دشمنی کشورهای مستکبر با ایران اسلامی، خطاب به آنها گفت: همانطور که این ملت در توطئه منافقین، جنگ، حریم اقتصادی، داعش و در سایر صحنه ها شما را ناکام گذاشت باز هم در همه صحنه ها شما را ناکام خواهد گذاشت.


پیام رهبری به انجمن‌های اسلامی دانشجویان اروپا۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا تأکید کردند: جوان دانشجو باید زمان کنونی و تحولات آن را بشناسد و خود را آماده سازد.


مردم برای سیاسی‌بازی مسئولان انقلاب نکرده‌اند۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به اهداف و آرمانهای انقلاب گفت: مردم انقلاب نکردند که مسئولان به سیاسی بازی های خود برسند.


در برابر لفاظی‌هایی دولت فرانسه، انتظار پاسخ محکم‌تری از سوی دستگاه دیپلماسی داشتیم/ مسئولین، جوانان را از قتلگاه فضای مجازی نجات دهند۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱

امام جمعه موقت میبد با اشاره به سفر پیش روی وزیر امور خارجه فرانسه به ایران گفت: گفته‌اند در این سفر در رابطه با مسائل موشکی ایران مذاکره خواهیم کرد. دشمنان بدانند آرزوی محدودکردن توان موشکی و قدرت دفاعی ایران را به گور خواهند برد.


کلیک کنید