در مراسم تودیع و معارفه سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شعبه بهاباد، “مسلم فتاحی”  به عنوان سرپرست این نهاد منصوب شد. به گزارش نارین نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ محمدرضا هدائی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شعبه بهاباد اظهار داشت: به دلیل اینکه جمعیت شهرستان بهاباد کمتر […]

در مراسم تودیع و معارفه سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شعبه بهاباد، “مسلم فتاحی”  به عنوان سرپرست این نهاد منصوب شد.

به گزارش نارین نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ محمدرضا هدائی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شعبه بهاباد اظهار داشت: به دلیل اینکه جمعیت شهرستان بهاباد کمتر از ۷۰ هزار نفر می باشد بسیاری از ساخت و سازها در این منطقه در حوزه بنیاد مسکن می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد نیز در این جلسه در زمینه مشکلات مسکن مهر شهرستان اظهار داشت: بحث مسکن مهر بهاباد به دلیل فاصله زیاد با مرکز استان، مشکل حضور پیمانکاران بیرونی و دیگر مشکلاتی از این قبیل باعث عدم پیشرفت مناسب مسکن مهر در این شهرستان شد که امیدواریم با برنامه ریزی شایسته و اهتمام بیشتر مدیرعامل جدید و مجموعه شرکت تعاونی مسکن مهر بهاباد، شاهد واگذاری هر چه سریع تر مجموعه ۶۶ واحدی مسکن مهر به متقاضیان باشیم.

علیرضا قربانیان در ادامه ضمن تشکر از زحمات مصطفی کاظمی سرپرست سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شعبه بهاباد، را به عنوان سرپرست جدید این شعبه معرفی کرد.

فتاحی پیش از این در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بافق مشغول به خدمت بوده است.