مرحوم حاج حسین حیدری، پدر بزرگوار شهیدان مرتضی و رجبعلی حیدری‌صیدآبادی در سن ۸۹ سالگی پس از عمری تلاش در عرصه کشاورزی در روستای کوشک در شهرستان بافق درگذشت. این پدر بزرگوار که ۲ شهید به نام‌های مرتضی و رجبعلی را تقدیم این انقلاب کرده‌اند در روزهای سرد و برفی این دیار در آغوش گرم محبت شهیدانش […]

مرحوم حاج حسین حیدری، پدر بزرگوار شهیدان مرتضی و رجبعلی حیدری‌صیدآبادی در سن ۸۹ سالگی پس از عمری تلاش در عرصه کشاورزی در روستای کوشک در شهرستان بافق درگذشت.

این پدر بزرگوار که ۲ شهید به نام‌های مرتضی و رجبعلی را تقدیم این انقلاب کرده‌اند در روزهای سرد و برفی این دیار در آغوش گرم محبت شهیدانش قرار گرفت.

پدر این ۲ شهید بزرگوار با حضور مردم و مسئولان تشییع شد و در حسینیه کوشک به خاک سپرده شد.

مردم روستای کوشک در فضای عطرآگین و آکنده از عطر شهدا بار دیگر یادآور خاطرات تشییع این شهیدان بودند و با گرمای محبت خود برای تشییع پدر این شهیدان شتافتند.

طلبه شهید مرتضی حیدری در سن ۱۸ سالگی به جبه‌های حق علیه باطل شتافت و در عملیات فکه مفقود شد و پیکرش پس از ۱۲ سال به دیار خود بازگشت.

فرزند دیگرش، شهید رجبعلی حیدری نیز در سن ۱۵ سالگی در عملیات والفجر و یک ماه پس از حضور خود به مقام والای شهادت نائل آمد.