در مراسمی با حضور مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در امور منابع انسانی از زحمات خادمی سرپرست قبلی این اداره قدردانی و “مجتبی عابدی” به عنوان سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بهاباد معرفی شد. به گزارش نارین نیوز، در مراسمی با حضور مشاور رئیس سازمان […]

در مراسمی با حضور مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در امور منابع انسانی از زحمات خادمی سرپرست قبلی این اداره قدردانی و “مجتبی عابدی” به عنوان سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بهاباد معرفی شد.

به گزارش نارین نیوز، در مراسمی با حضور مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در امور منابع انسانی از زحمات خادمی سرپرست قبلی این اداره قدردانی و “مجتبی عابدی” به عنوان سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بهاباد معرفی شد.

میراث فرهنگی بهاباد

در مراسمی با حضور مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در امور منابع انسانی، فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین ادارات بهاباد “مجتبی عابدی” به عنوان سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بهاباد معرفی شد.

در این مراسم فرماندار بهاباد ویژگی های شهرستان جهت جذب گردشگر را بیان نمود و خواستار تحول ویژه در زمینه‌ های مختلف از جمله حفاظت از بافت تاریخی شد.

“مصطفی سالاری” همچنین جذب بودجه بیشتر نسبت به سال قبل را از سرپرست جدید خواستار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد نیز با اشاره به تخریب بافت های تاریخی زیاد در شهرستان گفت: باید با تدبیر و همفکری از بافت های تاریخی باقی مانده که میراث بهاباد است دفاع کنیم.

سرپرست جدید میراث فرهنگی بهاباد گفت: با تمام وجود آماده خدمتگزاری در میراث فرهنگی بهاباد هستم و انشاا… بتوانم با کمک دیگر همکاران باعث رشد و پیشرفت در این حوزه برای شهرستان بهاباد شویم.

لازم به ذکر است “مجتبی عابدی” دارای مدرک لیسانس عمران می باشد و در سال ۹۰ به مدت حدود یک سال و نیم به عنوان کارشناس میراث فرهنگی بهاباد مشغول به فعالیت بوده است.

منبع: یزدرسا