جسد پیرزن ۷۶ ساله ای که به علت اختلال حواس از منزل خارج و مراجعت نکرده بود بعد از گذشت مدت ۵ ماه در حوالی روستای خالی از سکنه گاشکوییه شهرستان بهاباد استان یزد پیدا شد.

به گزارش نارین نیوز، سرپرست انتظامی شهرستان بهاباد گفت: حدود پنج ماه قبل بود که فقدانی یک پیرزن ۷۶ ساله به هویت “ف.ف” در روستای “فضل آباد” به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.

سرگرد مهدی رحیم زاده شورکی افزود: با تحقیقات ماموران پلیس مشخص شد پیرزن، دچار بیماری اختلال حواس بوده است که همین موضوع  باعث شد تا ماموران پلیس و یگان های امدادی – خدماتی، جستجوی بیشتری را در محل های حادثه خیز انجام دهند که این جستجوها نتیجه ای در بر نداشت.

وی ادامه داد: چند روز قبل بود که یک جسد ناشناس توسط یکی از محیط بانان منطقه، در حوالی روستای خالی از سکنه “گاشکوییه” پیدا شد.

سرگرد رحیم زاده گفت: با اخذ دستور مقام قضائی، جسد تحویل پزشکی قانونی شد و با اعلام پزشکی قانونی، مشخص شد این جسد مربوط به پیرزن فضل آبادی است که دچار اختلال حواس نیز بوده است.

بنا به گفته ی اهالی منطقه، این پیرزن هر روز رفت و برگشت از منطقه کویری و بیابانی بین روستای فضل آباد و بهاباد را با پای پیاده طی می کرده است.