پایگاه اطلاع‌رسانی نارین در راستای خدمت به همشهریان عزیز و به منظور تسهیل در امر تبلیغات و اطلاع‌رسانی، اقدام به راه‌اندازی سامانه ارسال کوتاه پیام با امکانات ویژه نموده است.

سامانه پیامک نارین Narinpanel.ir سامانه ای قدرتمند برای ارسال، دریافت و مدیریت تبلیغات از طریق پیام کوتاه موبایلی می باشد.

این سامانه به شما این امکان را می دهد که از طریق بستر اینترنت و از طریق خطوط مجازی (مانند خطوط ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و…) با روش های گوناگون و برای نقاط مختلف کشور پیامک ارسال نمایید.

سامانه پیامک نارین در سه نوع پنل شخصی، پنل ارسال انبوه و پنل طلایی و با تعرفه‌های مناسب در اختیار هموطنان قرار گرفته و قابلیت های ویژه ای اعم از ارسال SMS، ارسال پیام از طریق نرم افزارهای وایبر و تلگرام دارا می‌باشد.

گفتنی است ارسال انبوه SMS به مناطق مختلف کشور از طریق پنل ارسال انبوه و ارسال پیام انبوه و ارسال عکس و پیام از طریق نرم افزارهای وایبر و تلگرام با پنل طلایی امکان پذیر است.

کلیه هموطنان در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به آدرس Narinpanel.ir بدون هیچ واسطه ای یکی از پنل های مورد نیاز خود را انتخاب نمایند.

شایان ذکر است، برای کانون‌های مساجد و مؤسسات فرهنگی و خیریه ۳۰ درصد تخفیف لحاظ می شود.

همچنین کلیه ادارات و نهادهای دولتی در تمامی نقاط کشور از تخفیف ۲۰ درصدی برخوردار خواهند شد.

برای طلاب، دانشجویان و هنرمندان نیز ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

تخفیف های لحاظ شده در قالب شارژ رایگان به متقاضیان تعلق می گیرد.