سرپرست تیم فوتسال گردان امام حسین(ع) میبد می گوید: از جوانان بی نام و نشان تیمی در حد کشوری ساخته ایم، اما متولیان ورزش شهرستان باید بیش از این جوانان را مورد حمایت قرار دهند.

مهدی معصومی روز دوشنبه در گفتگـو با خبرنگار ورزشی نارین اظهار داشت: گردان امام حسین(ع) شهرستان میبد با استفاده از پتانسیل موجود در جوانان بسیجی شهرستان و با تشکیل تیم فوتسال در رده سنی امید توانسته است در همان سال نخست کارنامه درخشانی را از خود به نمایش بگذارد.

معصومی افزود: بازیکنان تیم فوتسال گردان امام حسین(ع) توانستند با شرکت در مسابقات جام رمضان گذشته که در سالن شهرک شهدای میبد برگزار شد، مقام نخست این مسابقات را از آن خود کنند و افتخاری را برای خود و جوانان بسیجی شهرستان رقم بزنند.

تیم-فوتسال-گردان

وی ادامه داد: تیم گردان امام حسین(ع) در حال حاضر مشغول انجام مسابقه در لیگ برتر استان می باشد و تاکنون موفق شده با دو پیروزی و بدون شکست در صدر جدول مسابقات قرار بگیرد.

سرپرست تیم فوتسال گردان امام حسین(ع) میبد خاطرنشان کرد: بازیکنان تیمش در هفته دوم مسابقات برابر تیم فوتسال سهیل اشکذر –قهرمان مسابقات سال گذشته- که قرار است در لیگ کشوری حضور یابد، به پیروزی رسیدند.

معصومی همچنین به برگزاری دربی فوتسال شهرستان در هفته جاری خبر داد و گفت: در هفته سوم لیگ مسابقات فوتسال لیگ برتر استان یزد، جوانان بسیجی تیم فوتسال گردان در مقابل تیم جوانان ایلیای میبد ظاهر می شوند.

وی افزود: با وجود اینکه بازیکنان ما در جام رمضان خوش درخشیدند، اما به نظرمی رسد، در هفته جاری بازی سختی را در برابر این تیم ایلیا که از شایستگی های فراوانی برخوردار است، پیش رو داریم.

معصومی همچنین به حمایت نسبی مسئولان شهرستان از تیم فوتسال گردان اشاره کرد و ضمن تشکر از فرماندار میبد و فرمانده گردان امام حسین(ع) شهرستان گفت: امیدواریم حمایت های مسئولان از تیم های ورزشی شهرستان بیش از گذشته انجام شود.

وی در پایان ضمن گلایه از برخی متولیان ورزش در شهرستان تصریح کرد: جوانان این شهر به خصوص بسیجیان از استعدادهای زیادی در زمینه های مختلف برخوردار هستند و باید بیش از این مورد حمایت مسئولان قرار بگیرند.