امام جمعه ابرکوه ضمن انتقاد شدید از بی تدبیری دولت درخصوص پرداخت وام خرید خودرو اظهار داشت: برای ما جای سئوال است که چرا اهمیت رسیدن به سودخواهی کلان ثروتمندان با وام بیت‌المال بیشتر است از نجات میلیون‌ها جوان مانده در صف وام ازدواج برای رفتن به خانه بخت یا دادن اندک تسهیلات به نیازمندان ناتوانی است.

امام جمعه ابرکوه در خطبه های امروز نمازجمعه ابرکوه به بیان موضوع پرداخت وام خودرو با مصوبه دولت پرداخت و اظهار داشت: در هفته گذشته و در اجرای سیاست به ظاهر مقابله با رکود اقتصادی، شاهد رونق یافتن بازار خودرو بودیم که منافع عمده غول‌های اقتصادی کشور را در بر داشته است که به رغم تذکرات چندین ساله مردم و مسئولان، سردمداران آنها حاضر نشدند تا محصولات خود را به کیفیت مطلوب برسانند یا به قیمت عادلانه‌تر بفروشند.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی افزود: دولت تدبیر و امید، اولویت خود را به فریادرسی آنان که شائبه ذی‌نفع بودن بعضی عناصر کلیدی و نافذ در کار آنان وجود دارد، اختصاص داد و سیستم بانکی را موظف به پرداخت تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی برای آب کردن بیش از ۱۲۰ هزار  خودروی مانده در انبار کرد.

به گزارش مهر حسینی ادامه داد: دولت بر کورتر کردن گره ترافیک افزود، افزون شدن آلودگی‌های نفسگیر هوا در کلانشهرها را تضمین کرد و به گفته کارشناسان، طرحی را اجرا کرد که تورم را مضاعف خواهد کرد و البته اقدام دولت عین بی‌تدبیری است.

وی با طرح سئوال از دولت گفت: برای ما جای سئوال است که چرا اهمیت رسیدن به سودخواهی کلان ثروتمندان با وام بیت‌المال بیشتر است از نجات میلیون‌ها جوان مانده در صف وام ازدواج برای رفتن به خانه بخت یا دادن اندک تسهیلات به نیازمندان ناتوانی است که برای دریافت آن جان به لب می‌شوند.