امام‌جمعه رستاق با اشاره پاسخ دندان‌شکن سپاه پاسداران به اقدامات تروریستی داعش در تهران گفت: دشمنان نظام اسلامی می‌دانند که اگر کار خود را تکرار کنند سیلی محکم‌تری خواهند خورد.

به گزارش خبرنگار نارین از رستاق، حجت‌الاسلام دلاوری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه رستاق که در آستان امام‌زاده سید حسین بندر آباد برگزار شد؛ با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس و راهپیمایی ملت مسلمان ایران و جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، گفت: روز قدس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چراکه امام خمینی(ره) فرمودند روز قدس روز فلسطین نیست بلکه روز امت مسلمان است؛ بنابراین روز قدس روز اسلام است و برای مبارزه با مستکبرین عالم برای دفاع از مظلومان عالم است و وظیفه هر فردی است که این روز را مهم بشمارد.

وی در ادامه به حمله موشکی سپاه و شجاعت و دلاوری پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: این اقدام به دستور رهبر معظم انقلاب که فرمودند جنایتکاران سیلی محکمی می‌خورند انجام شد و تروریست‌ها فهمیدند که نباید با کشور امام زمان(عج) شوخی کرد.

رستاق (3)

امام‌جمعه رستاق همچنین تأکید کرد: دشمنان نظام اسلامی می‌دانند که اگر کار خود را تکرار کنند سیلی محکم‌تری خواهند خورد.

حجت‌الاسلام دلاوری این پیروزی‌ها را به برکت وجود ولی‌فقیه دانست و گفت: تمام این کارها با وجود رهبری و وحدت و انسجام کشور در پیروی از ولایت است.

گفتنی است: در حاشیه نماز جمعه این هفته رستاق مردم این منطقه همگام با همه ملت قهرمان ایران با امضاء طوماری از اقدام قهرمانانه و عزتمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انهدام مواضع گروهک تروریستی حمایت کردند.

رستاق (1)