سر خط آخرین خبرها...

ارتقای کیفیت در آموزش‌وپرورش نیازمند استفاده از صاحب‌نظران است

استاندار یزد گفت: اگر این باور را داشته باشیم که تنها ما از مشکلات و راه حل آن‌ها مطلع هستیم و از نظرات دیگران استفاده نکنیم، کیفیت را از دست خواهیم داد.


برگزاری نشست شورای آموزش‌وپرورش استان یزد در میبد

صبح امروز، با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان، نشست شورای آموزش و پرورش استان یزد در محل فرمانداری میبد برگزار شد.


جشنواره ملی حرکت و برکت در میبد برگزار می‌شود

فرماندار میبد از برگزاری چهارمین جشنواره ملی حرکت و برکت در این شهرستان خبر داد.


تحلیل احمقانه!

حسین شریعتمداری


برای حل مشکلات مردم، نیازی به اشرافی‌گری نیست/ دریافت حقوق‌های نجومی از بیت‌المال، علت تقابل زبیر با امام علی(ع)

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به ساده‌زیستی و خدمات فراوان نماینده فقید مردم میبد و تفت در مجلس گفت: مرحوم یحیی‌زاده بعنوان یک الگو در عرصه مدیریت جهادی نشان داد برای حل مشکلات مردم، نیازی به اشرافی‌گری نیست. آن‌چیزی که موجب شد زبیر فتنه جمل را به راه اندازد، برداشت ثروت‌ و سهم ویژه از بیت‌المال بود.


سالگرد مرحوم یحیی‌زاده در میبد برگزار شد + تصاویر

در روز شهادت حضرت زهرا(س)، مراسم سالگرد وفات نماینده فقید مردم میبد و تفت در مجلس، با سخنرانی وزیر سابق اطلاعات در مصلی آیت‌الله اعرافی برگزار شد.


📷 تصویر محل احتمالی سقوط هواپیما در کوه دنا


📷 دیدار فرماندار میبد با وزیر ارشاد


صحنه‌های تماشایی از شکوه حضور مردم میبد در مراسم تشییع شهید گمنام/ میبدی‌ها سنگ تمام گذاشتند

صبح امروز و با حضور باشکوه مردم شهرستان میبد، پیکر مطهر یک شهید گمنام تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در محوطه دانشکده علوم قرآنی میبد به خاک سپرده شد.


📷 بخش سوم گزارش تصویری نارین‌خبر از مراسم تشییع شهید گمنام در میبد

پیکر مطهر یک شهید گمنام تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس پیش از ظهر امروز با حضور پرشکوه مردم میبد در محوطه دانشکده علوم قرآنی این شهرستان به خاک سپرده شد.


دسته بندی اخبار

Powered by WebGozar

شماره خبر: 61218 بدون دیدگاه انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷ نسخه چاپي ارسال به دوستان

غائله‌ای با رمز جدید

غائله‌ای با رمز جدید

اختصاصی نارین‌خبر

من از این جماعت به‌ظاهر عاشق آزادی بیان می‌خواهم بپرسم اگر خدای‌نکرده، زبانم لال، بجای این‌که روحانی بگوید: مردم به خشونت‌طلبان و فریبکاران رأی ندادند. رهبری گفته بودند: مردم به سازشکاران و فریب‌خوردگان رأی دادند. آن‌وقت چه قیامتی در مملکت به پا می‌شد؟؟ باور کنید انقلاب می‌کردند هرچند موفق نمی‌شدند. کما اینکه خس و خاشاک گفتن رییس‌جمهور قبل را آن‌هم نه به ۱۳ میلیون حامی نامزد مقابل بلکه فقط به معترضان داخل خیابان، بهانه ای کردند تا ۸ ماه کشور را به آشوب بکشانند و براندازی نظام را دنبال کنند که البته موفق هم نشدند.

خوی دیکتاتوری این جماعت در پس شعار آزادی بیانشان انسان را به یاد خوی وحشی‌گری ایالات‌متحده در پس شعار حقوق بشرش می‌اندازد. از منظر آن‌ها ایران جایی است که در آن فقط رییس‌جمهور “منتخبی” که از اصلاح‌طلبان باشد، حق آزادی بیان دارد! آیا بقیه ندارند؟

در دوران احمدی‌نژاد وقتی برخی هنرمندان و خواننده‌ها، شب و روز رییس‌جمهور مملکت را مسخره می‌کردند و طرفدارانشان کف و سوت می‌زدند، ای را نشانه روشنفکری می‌دانستند و الآن وقتی مداحی فقط از دستاوردهای رییس‌جمهور انتقاد کند، آن‌هم دستاوردهای مشعشعی چون برجام! آن را لجن‌پراکنی می خوانند.

من درک می‌کنم که چرا به خاطر شعرخوانی یک مداح انقلابی، چنین غائله‌ای به راه انداخته‌اند. وقتی آقایی ۱۶ میلیون نفر از هم‌وطنانش را حامی خشونت‌طلبان و فریبکاران خواند، رگ‌های غیرت غرب‌گرایان باد نکرد، اما وقتی رهبری فرمودند: “ترقه‌بازی” غوغا کردند که چرا نگفت: “فاجعه و عزای ملی” چند روز بعد وقتی شلیک موشک‌های سپاه اسلام دنیا را تکان داد، فرق “ترقه” با “فاجعه” را فهمیدند و در پستوهایشان قایم شدند.

وقتی رهبری فرمود: “آتش به اختیار” گفتند رمز آشوب است. هرچه گفتیم رمز آشوب مثلاً می‌شود “تقلب” رهبری که همیشه مخالف آشوبند و از سخنان رهبری برایشان سند آوردیم از مخالفت ایشان با مهاجمان به سفارت عربستان. از مخالفت ایشان با برهم زنندگان سخنرانی‌ها و ازاین‌دست. اما به خرجشان نرفت تا اینکه امروز بار دیگر پرده‌ها برافتاد و شرمساری دیگری بر جبینشان نشست. مستمسک دیگری می‌خواستند تا خود را از این مخمصه برهانند.

یادم نمی‌رود، ۷ سال پیش زمانی که رهبری یک‌تنه و مظلومانه از جریان مقاومت در سوریه حمایت می‌کردند. زمانی که همه دنیا می‌گفتند: اسد فقط چند هفته دیگر دوام می‌آورد. همه آن دانشمندان و کارشناسان و سیاستمداران و رسانه‌هایشان و در درون کشور هم خیلی‌ها هم‌صدایشان بودند. خیلی‌ها آماده جشن سقوط حکومت سوریه و تخریب وجهه رهبرمان بودند. البته در محاسبات پوچشان کمی هم حق داشتند. وقتی اجلاس‌های به‌اصطلاح دوستان سوریه با بیش از ۱۵۰ کشور برگزار می‌شد. آن‌ها فقط میلیاردها میلیارد ثروت کشورهای مستکبر را می‌دیدند و قیاس می‌کردند. معلوم بود که با آن اذهان ماتریالیستی‌شان و منطق‌های آکادمیکشان هیچ جور نمی‌توانند پیروزی جبهه مقاومت را پیش‌بینی کنند.

روزگار گذشت. خیلی فشار آوردند و تهدید کردند. شانس آوردیم و پرونده سوریه مثل هسته‌ای به دست دولت نیفتاد. بالاخره از ماحصل مقاومت به‌جایی رسیدیم که آن‌هایی که ما را حتی به اجلاس‌های صلح راه نمی‌دادند، منتظر اجازه ایران می‌شدند تا در مذاکرات صلح آلماتی شرکت کنند. این روزها که دیپلمات‌های آمریکایی برای مشارکتشان در مذاکرات صلح سوریه به ما التماس می‌کنند. یاد دیپلمات‌های خودمان میافتم که پشت درب‌های اتحادیه اروپا برای گرفتن حقوق برجامی‌مان به این در و آن در می‌زنند. از برجام تعهداتی که انجام دادیم ماند و حقوقی که داشتیم و استیفا نشد. باز یاد صحبت‌های رهبری در طول مذاکرات افتادم. چقدر گفت “به آمریکایی‌ها اعتمادی نکنید.”

متحیرم از کسانی‌که در همه‌چیز، الگو و کعبه آمالشان ملت‌های فرهیخته و روشنفکر آمریکایی و انگلیسی است. اما از سکوت این ملت‌ها در قبال سیاست‌های خباثت آمیز کشورهایشان الگو نمی‌گیرند. در تعجبم که هر روز جمهوری اسلامی را به بهانه حمایتش از دیکتاتوری در سوریه می‌کوبند، اما از سکوت آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها در برابر حمایت دولت‌هایشان از بیش از ۵۰ رژیم دیکتاتوری در جهان چیزی نمی‌آموزند. در عجبم که در غم رنج‌های مردم سوریه اشک سیاسی می‌ریزند، اما از بی‌خیالی ملت‌های الگویشان در مورد آنچه بر سر مردم عراق و افغانستان و لیبی و یمن و غیره آوردند درس نمی‌گیرند.

حال‌آنکه کار ایالات‌متحده و انگلستان خلق گروه‌های تروریستی است و کار ما حذف آن‌ها؛ ائتلاف جهانی قدرتمندان در مبارزه خیالی علیه تروریسم را می‌بینند که هنوز نتوانسته یک شهر راهبردی را از داعش پس بگیرد و ما را می‌بینند که به‌قدر مساحت یک کشور از دست داعش آزاد کرده‌ایم، باز شرم نمی‌کنند.

آن‌ها که این روزها رگ‌های گردنشان باد کرده و آن‌ها که شعار “وحدت” را بر نیزه‌ کرده‌اند از همان قماش هستند که در برابر شعارهای ساختارشکنانه نه غزه و نه لبنان در رمضان چند سال پیش سکوت کرده بودند و در برابر توهین‌های بی‌شمار به دولت‌های قبل خفقان گرفته بودند. اصلاً همان‌هایی هستند که به مرحوم هاشمی لقب “عالی‌جناب سرخ پوس” عطا کردند.

برادران! بی‌شک رمز پیروزی ملت سرافراز ایران حفظ وحدت است. حفظ وحدت کلام خدا و معصومین(ع) و تأکید و امام و رهبری است. اما باید ژرف‌اندیش بود. نباید مغلوب فریب و نیرنگ بداندیشان و منصب‌طلبان شد که از این کلام حق دسیسه‌ای بسازند برای فتح صفین‌ها.

اخبار مرتبط :

سروده ای که استاد اخلاقی در حضور رهبر انقلاب خواند

مرثیه سرایی شاعران میبدی در سوگ امام صادق(ع)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامي؛ قبل از فرستادن ديدگاه، قوانين اين بخش را مطالعه نماييد.

کلیک کنید