پس از سال ها سکانداری جواد شاه محمدی در جایگاه ریاست هیات فوتبال شهرستان میبد، این مسئولیت امروز به محمد حسین برزگری سپرده شد.

به گزارش پایگاه خبری نارین به نقل از میبدخبر، در این جلسه همچنین حمید رضا سمیعی بعنوان مسئول کمیته آموزش، منصور زارعی کمیته فوتسال، مسعود زارعی کمیته فوتبال ساحلی، محمد حسین غفورزاده دبیر هیات فوتبال، علی دهقانی کمیته انضباطی و علی محمد ملاصادقی نایب رئیس اول منصوب شدند.

عبدالرضا دستا رئیس هیأت فوتبال استان در حاشیه این مراسم بیان داشت: هیئت فوتبال میبد خوب عمل کرده است و آقای شاه محمدی در گذشته عملکرد مؤثری را داشته و تیمهای خوبی را در رده های مختلف در استان داشته است.

وی افزود: ظرفیتهای خوبی در شهرستان میبد وجود دارد که مسئولین شهرستان و استان دست به دست هم داده تا این ظرفیت‌ها شکوفا شود. فوتبال یک ارزش است و توسط آن می توان کارهای فرهنگی ارزشمندی ارائه کرد و از طریق فوتبال می توان شهرستان میبد را به جهان بشناسیم.

دستا در مورد برنامه های اجرا شده در استان گفت: در سطح استان ساماندهی مدارس فوتبال انجام شده است و در حال حاضر ۲۳ مدرسه فوتبال مجوز دار در سطح استان فعالیت می کنند. فوتبال ساحلی از برنامه های مهم هیئت فوتبال استان می باشد که با برگزاری مسابقات گوناگون در سطح استان قرار است همه شهرستانها را فعال کنیم. در زمینه فوتسال نیز نگاه ویژه ای شده بخصوص در رابطه با خانمهای علاقه مند به این رشته برنامه های مختلفی طراحی شده است.