سر خط آخرین خبرها...

توقیف ۴۰ راس دام قاچاق در خاتم

فرمانده انتظامی شهرستان خاتم از توقیف یک دستگاه خودروی حامل ۴۰ راس دام قاچاق در این شهرستان خبر داد.


طرح حفاظت و ساماندهی خانه برونی میبد تدوین شد

مدیر پایگاه پژوهشی شهر تاریخی میبد گفت: طرح حفاظت و ساماندهی خانه برونی میبد، متعلق به دوران آل مظفر، توسط پایگاه پژوهشی شهر تاریخی میبد تهیه شد.


دستگیری ۵۰ معتاد و توزیع‌کننده مواد مخدر در یزد

فرمانده انتظامی شهرستان یزد از اجراء طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این طرح ۵۰ معتاد و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شدند.


ثبت ۵۷ وقف جدید در استان طی یکسال گذشته

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از ثبت ۵۷ وقف جدید در استان طی یکسال گذشته خبر داد که بیشترین آنها مربوط به شهرستان تفت بوده است.


همایش مشاهیر قرآنی در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار می‌شود

رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد از برگزاری همایش مشاهیر قرآنی استان یزد در این دانشگاه خبر داد.


پدر شهید علیرضا خطیبی به رحمت ایزدی رفت

مرحوم حسین خطیبی پدر شهید والامقام علیرضا خطیبی به رحمت ایزدی رفت.


ساخت ۹ بلوک خوابگاه خواهران با ظرفیت ۵۰۰ نفر در دانشگاه میبد

رئیس دانشگاه میبد گفت: به منظور جذب کمک های خیری کوچک، خوابگاه هایی با ظرفیت کم توسط دفتر عمرانی دانشگاه طراحی شد که ظرفیت هر یک از این واحدهای ۱۴۰ متری ۱۸ تا ۲۰ نفر دانشجو با امکانات مجزا و کامل بود.


پایان سیطره شجره خبیثه داعش را اعلام و این پیروزی بزرگ را به حضرتعالی و جهان اسلام تبریک می‌گویم

فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی به محضر مقام معظم رهبری با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه داعش، رهبری حکیمانه ایشان و پایداری ملت، دولت، ارتش و نیروهای مردمی عراق و سوریه و مجاهدین و شهدای مدافع حرم از دیگر کشورهای اسلامی را عامل پیروزی جبهه مقاومت دانست.


بازدید سرزده فرماندار میبد از اداره مخابرات

فرماندار میبد در بازدید سرزده از اداره مخابرات این شهرستان بیان داشت: مخابرات باید زمینه شبکه‌گذاری فیبر نوری جهت سرعت بخشی به فضای اینترنتی و افزایش کارآمدی بیشتر در این شهرستان را فراهم کند.


📷 نیم‌صفحه نخست نشریه نارین شماره ۴۴


دسته بندی اخبار

Powered by WebGozar

شماره خبر: 62539 بدون دیدگاه انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸ نسخه چاپي ارسال به دوستان

پایبندی ایران به برجام حدّی دارد/ فتنه‌گران در سال ۸۸ اشتباه بزرگی مرتکب شدند

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

پایبندی ایران به برجام حدّی دارد/ فتنه‌گران در سال ۸۸ اشتباه بزرگی مرتکب شدند

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تلاش دشمن برای براندازی نظام اسلامی در فتنه 88 گفت: کسانی که در جریان فتنه 88 به قانون تمکین نکردند اشتباه بزرگی مرتکب شدند.

به گزارش پایگاه خبری نارین، کمال دهقانی‌فیروزآبادی عصر روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان میبد، با اشاره به برخی گمانه‌زنی‌ها برای تغییر استاندار یزد گفت: طبق قوانین تغییر استانداران بر عهده وزیر کشور است که البته اگر قرار بر تغییرات استاندار یزد باشد باید با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی مشورت گرفته‌شده و سپس فردی انتخاب شود.

وی بابیان اینکه قطعاً وزیر کشور نظر نمایندگان استان را جهت تغییر اتخاذ می‌کنند افزود: اینکه تاکنون نظر مجمع نمایندگان استان یزد برای انتخاب استاندار جدید را نگرفتند شاید به این دلیل باشد که تغییر استاندار یزد در اولویت وزیر کشور نیست.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه کسی که می‌خواهد مسئولیت استانداری یزد را به عهده بگیرد باید متعهد، متخصص و باتجربه باشد اظهار داشت: باید مدیرانی در رأس کار قرار گیرند که نقاط قوت مدیران قبلی را داشته باشند و نقاط ضعف آن‌ها را بپوشانند.

نشست خبری نماینده مردم میبد (9)

پایبندی ایران به برجام حد و حدودی دارد

دهقانی فیروزآبادی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه به دولت‌هایی که برای مبارزه با تروریسم به کمک نیاز داشته باشند کمک می‌کنیم عنوان کرد: اجازه ادامه کمک‌های آمریکا به تروریست‌ها در عراق، سوریه و یمن را نمی‌دهیم و برای نابودی کامل آن‌ها از دنیای اسلام برنامه داریم.

نماینده مردم میبد در ادامه با اشاره به موضوع برجام و مسائل اخیر مطرح‌شده پیرامون آن بیان داشت: در موضوع برجام ما همچنان به تعهدات خود پایبندیم و در چهارچوب قانون آن چیزی که تعهد کرده‌ایم را انجام می‌دهیم؛ اما پایبندی ما نیز حدی و حدودی دارد و مشروط است به صورتی که اگر طرف مقابل بخواهد برجام را نقض کند دست به اقدام متقابل خواهیم زد.

وی همچنین با اشاره به اینکه طرف مقابل باید به تعهدات خود پایبند باشد تصریح کرد: تخلفاتی در نقض برجام توسط آمریکا صورت گرفته است که البته نهادهایی چون شورای عالی امنیت ملی و مجلس نقض فاحش برجام را تأیید نکرده‌اند و نباید در این موضوع بدون تفکر تصمیم گرفت.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد: با توجه به اینکه دیدبان اصلی ما در موضوع برجام هیئت عالی نظارت بر برجام و شورای عالی امنیت ملی است، هرگاه این نهادها نقض فاحش برجام را اعلام کنند کشور از توافق برجام خارج می‌شود.

نشست خبری نماینده مردم میبد (7)

دهقانی همچنین خصومت آمریکا با ملت ایران را مسئله اصلی بسیاری از مشکلات دانست و گفت: آمریکا همیشه به دنبال خصومت با ملت ایران بوده است تا بتواند نظام اسلامی ایران را ساقط کند. برجام حرف حق ایران را به کرسی نشاند و همه جهانیان دیدند که علی‌رغم همه تبلیغات منفی رسانه‌های غربی ایران در پی ساخت بمب اتم نیست و بیش از هر کشور دیگری برای استمرار صلح در جهان تلاش می‌کند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ما قرار نیست زیر بار حرف آمریکا برویم، عنوان کرد: در منطقه با ظلم و استکبار مبارزه می‌کنیم، رژیم اشغالگر قدس را هرگز به رسمیت نخواهیم شناخت و دنبال حقوق مردم فلسطین در مجامع بین‌المللی خواهیم بود.

در جریان فتنه کسانی که به قانون تمکین نکردند اشتباه بزرگی مرتکب شدند

دهقانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع فتنه ۸۸ و حصر سران فتنه اظهار داشت: هرگز در مورد حصر صحبت نکردم. در جریان فتنه بیشتر به‌جای اینکه به اصل موضوع پرداخته شود مسائل فرعی موردتوجه قرارگرفته است.

وی بابیان اینکه در جریان فتنه کسانی که به قانون تمکین نکردند اشتباه بزرگی کردند تصریح کرد: هدف از این فتنه که با رمز تقلب در کشور آغاز شد خدشه به نظام اسلامی بود. شاید تخلفاتی صورت گرفت اما درروند انتخابات تقلبی صورت نگرفته بود.

نشست خبری نماینده مردم میبد (14)

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ۳۸ سال از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و باید وارد مرحله جدیدی شویم اظهار کرد: دولت و حکومت باید کارایی خود را نشان داده و مشکلات اصلی کشور را حل کنند که عمده آن اقتصاد و مدیریت است.

نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: باوجود مشکلاتی چون بیکاری، رکود، قاچاق کالا، مهاجرت و … پرداختن به مسائل حاشیه‌ای ظلم به ملت و کشور است و باعث می‌شود مسائل مهم کشور به فراموشی سپرده شود.

وی در پایان‌بر تعامل همه دستگاه‌های کشور بخصوص مجلس و دولت برای حل مشکلات اساسی کشور تأکید کرد.

نشست خبری نماینده مردم میبد (6)

منبع خبر: فارس

اخبار مرتبط :

طرح حفاظت و ساماندهی خانه برونی میبد تدوین شد

تدوین طرح حفاظت، مرمت و ساماندهی فاز اول بقعه حافظ جمال میبد

طرح ابن‌السبیل در شهرستان میبد اجرا می‌شود

تجلیل از دانش‌آموزان ممتاز افغانستانی در میبد

مرمت بافت شارستان تا مسجد جامع کهن میبد انجام شد

پاسخ دهید

کاربر گرامي؛ قبل از فرستادن ديدگاه، قوانين اين بخش را مطالعه نماييد.