بمناسبت هفته بسیج و در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، گردهمایی بزرگ اعضای بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبد در سالن اجتماعات بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نارین، در این گردهمایی که با حضور فرماندهی کانون بسیج جامعه پزشکی استان یزد ، فرماندهان گردان امام حسین (ع) میبد وسرگروه‌ها و اعضای حلقه‌های صالحین و نیروهای بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبد برگزار گردید، دکتر ناصر آقایی فرمانده کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبد با اشاره به اینکه بسیج امروز در تمام عرصه‌ها با قدرت حضور دارد گفت: مفتخریم که بسیج جامعه پزشکی بعنوان یک سازمان تخصصی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی فعالیت بسیار چشمگیری داشته و الحمدلله منشاء خدمات فراوانی بوده و هر روز شاهد افزایش انسجام و گسترش این نهاد هستیم.

دکتر آقایی نقش بسیج در دوران دفاع مقدس و فراز و نشیب‌های بعد از آن را تعیین کننده دانست و بسیاری از گره‌ها و مشکلات کنونی با روحیه بسیجی و حضور بسیج رفع خواهد شد.

حجت الاسلام زارع‌شاهی دیگر سخنران این مراسم بود و در بخشی از سخنان خود گفت: امروز دشمن با شبیخون فرهنگی ارزش‌های انقلاب را نشانه گرفته است و همان گونه که حضرت امام (ره) فرمودند بسیج لشگر مخلص خداست و این لشگر مخلص است که با توکل بر خدا و تحت رهبری رهبر معظم انقلاب می‌تواند در مقابل این توطئه و همه توطئه‌های دشمنان بایستد.

وی همجنین به صورت مفصل به بحث ” ازدواج سالم” پرداخت.

در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از تعدادی از اعضای فعال بسیج جامعه پزشکی و دو نفر از فرماندهان گردان امام حسین (ع) شهرستان میبد تجلیل شد.

پخش کلیپ ویدئویی از فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبد و نمایشگاه کتاب از جمله دیگر برنامه‌های این همایش بود.