رئیس پلیس راهور میبد در خصوص تصادف مقابل دانشگاه آزاد اسلامی میبد گفت: اگر این پل بصورت هوایی و با پله‌ی برقی در محل ایجاد شده بود، امروز شاهد این حادثه نبودیم.

سرهنگ دوم محمد حسین دهقانی‌فیروزآبادی در گفتگو با خبرنگار نارین ضمن ابراز تأسف از حادثه دلخراش فوت دانشجو مقابل دانشگاه آزاد میبد، اظهار داشت: بنده در جلسه شورای ترافیک شهرستان که چند ماه پیش در محل فرمانداری و با حضور رئیس دانشگاه آزاد میبد برگزار شد، مخالفت خود را با احداث پل بصورت زیرزمینی مقابل دانشگاه آزاد اعلام کردم.

وی با بیان اینکه استفاده از پل زیرزمینی خصوصاً در شب مشکل است، افزود: پیشنهاد ما در این رابطه احداث پل هوایی با پله‌ی برقی بود.

دهقانی در ادامه با تأکید بر این نکته که هر مقدار برای حفظ جان انسان‌ها خرج شود، کم است، گفت: بنده در آن جلسه اصرار داشتم که باید پل بصورت هوایی زده شود و اصرار کردم که اگر قرار است خرج بشود، کار بصورت اساسی باشد.

وی در پایان اظهار داشت: این پل با این وضعیت قابل بهره‌برداری نبوده و عابر ناچاراً از میسر بالا عبور کرده است و اگر این پل بصورت هوایی و  با پله‌ی برقی در محل ایجاد شده بود، امروز شاهد این حادثه نبودیم.


* مقصر اصلی حادثه روبروی دانشگاه آزاد میبد کیست؟/ سهل‌انگاری برخی متولیان چه توجیهی دارد؟

* مرگ دلخراش یک دانشجو در اثر تصادف روبروی دانشگاه آزاد میبد

* مرگ دلخراش دختر دانشجو در برخورد با خودوری عبوری مقابل دانشگاه آزاد میبد

* گذر مرگ همچنان پیش روی دانشجویان واحد میبد/ علت تعلل مسئولان در تأمین امنیت عابران چیست؟