مدیرکل میراث فرهنگی استان یزد از حضور این استان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نارین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، فاطمه دانش یزدی در این خصوص گفت: استان یزد در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که از تاریخ سوم لغایت ششم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، حضوری متفاوت خواهد داشت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد در ادامه افزود: یزد در شاخه های گردشگری الکترونیک، گردشگری سلامت، طبیعت گردی و بوم گردی، گردشگری غذا و گردشگری کودک در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

دانش یزدی با بیان اینکه  ۷۰شرکت خارجی و ۴۳۰ شرکت داخلی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران حضور خواهند داشت، عنوان کرد: بازدید از این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای فعالان صنعت گردشگری می باشد تا از این طریق با دانش روز این صنعت آشنا شوند و از طرفی زمینه ایجاد تعامل و جذب گردشگران فراهم شود.

این مقام مسئول با اشاره به معرفی ظرفیت های ویژه استان، معرفی جشنواره ها و رویدادهای خاص و همچنین سوغات استان در این نمایشگاه گفت: توزیع اقلام تبلیغاتی و راهنمای گردشگری، برگزاری مسابقه یزدشناسی و…  از جمله برنامه های معرفی میراث جهانی شهر تاریخی یزد در نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته تهران میباشد.

لازم به ذکر است: یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با ۱۱ محور و با سرفصل معرفی محصولات گردشگری و ظرفیت های بخش مختلف گردشگری کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و ساعات کاری نمایشگاه از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ خواهد بود و از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برنامه های مختلفی در آمفی تئاتر این نمایشگاه برگزار خواهد شد.