نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به اهداف و آرمانهای انقلاب گفت: مردم انقلاب نکردند که مسئولان به سیاسی بازی های خود برسند.

به گزارش پایگاه خبری نارین به نقل از مهر، آیت الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های این هفته نمازجمعه یزد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران با اهداف والا و آرمانهای انقلابی به پیروزی رسید، اظهار داشت: مردم پای این آرمانها ایستاده اند و اجازه نمی دهند مسیر انقلاب منحرف شود.

وی بیان کرد: مردم انقلاب نکردند و جوانان ما خون ندادند که امروز مسئولان به سیاسی‌کاری و حزب بازی‌های خود برسند.

ناصری ادامه داد: مسئولان ما باید ضمن پاسخگویی به مطالبات به حق مردم، دستاوردهای انقلاب را برای نسل جوان که انقلاب را درک نکرده اند، بازگو کنند.

امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: انقلاب ما انقلاب محرومان بود بنابراین لازم است دستاوردهای انقلاب در محرومیت زدایی بازگو شود.

وی یادآور شد: امروز وضعیت روستاهای ما با دوران قبل از انقلاب بسیار متفاوت است و محرومیت از بسیاری از روستاها رخت بربسته است.

ناصری تاکید کرد: مسئولان ما باید روند محرومیت زدایی را با جدیت دنبال کنند و به جای پرداختن به سیاسی کاریها، پاسخگوی نیاز محرومان باشند.

وی با بیان اینکه دشمنان پیشرفتهای ما را رصد می کنند، افزود: آنها در تلاشند ما را از پیشرفتها باز بدارند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

خطیب جمعه یزد تصریح کرد: مردم باید در برابر این توطئه ها هوشیار باشند و اجازه ندهند دشمن با مسلط کردن روحیه یاس و نا امیدی به اهداف خود دست پیدا کند.

ناصری تاکید کرد: مسئولان در ایام دهه فجر باید ضمن آگاه سازی مردم نسبت به توطئه های دشمنان، پرونده انقلاب را برای نسل جوان امروز بازخوانی کنند.