جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم گفت: این انقلاب، ادامه‌ همان مسیری است که هزاران پیامبر آن را پیموده‌اند و مردم علی‌رغم وجود مشکلات اقتصادی به حاکمیت دین پایبند هستند.

به گزارش خبرنگار نارین، حجت‌الاسلام‌والمسلیمن بهشتی‌پور در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، ضمن تشکر و قدردانی از حضور گسترده و حماسی مردم انقلابی میبد در راهپیمایی ۲۲ بهمن، انقلاب اسلامی ایران را ادامه‌دهنده‌ی راه انبیا دانست و اظهار داشت: این انقلاب، ادامه همان مسیری است که ۱۲۴ هزار پیامبر آن را پیموده‌اند، چراکه خداوند پیامبرانش را برای ایجاد حکومت الهی در عالم فرستاده است.

سخنران مراسم ۲۲ بهمن با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: احیاء آرمان‌های انبیای الهی، بالاترین دستاورد انقلاب اسلامی است و ما در زمانی زندگی می‌کنیم که اهداف پیامبران الهی در ایران اسلامی اجرا می‌شود و در منطقه و عالم درحال گسترش است.

وی تأکید کرد: برخی فکر می‌کردند با گذشت روزهای انقلاب و پایان جنگ، روحیه ایثارگری و انقلابی در نسل سوم و چهارم کاسته شود اما حضور مردم در میدان و وجود افرای مانند شهید حججی اشتباه بودن این حرف را ثابت کرد.

بهشتی‌پور با اشاره وضعیت مسلمانان در دوران قبل از انقلاب اذعان داشت: از برکات انقلاب اسلامی، احیا دین و دینداری در همه عالم است چراکه قبل از انقلاب، اگر کسی به وظایف دینی خود عمل می‌کرد، متحجر خوانده می‎شد.

وی افزود: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی، هر فرد مسلمان در هر کجای این عالم، به مسلمان بودن خود افتخار می‌کند.

سخنران مراسم ۲۲ بهمن در ادامه اضافه کرد: استقبال گسترده مردم دنیا به تشیع و اسلام ناب از برکات انقلاب اسلامی و جزو اهداف فرهنگی انقلاب است و در حال حاضر، پرچم‌ حوزه تشیع در کشور و در دنیا -جامعه‌المصطفی‌العالمیه- به دست آیت‌الله اعرافی می‌باشد.

بهشتی‌پور با اشاره به برخی از مشکلات اقتصادی کشور اظهار داشت: علی‌رغم وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی و مسائلی از قبیل حقوق‌هایی نجومی و فسادهای اداری، مردم به اصل ولایت فقیه و حاکمیت دین پایبند هستند و انتظار ملت و امام امت آن است که در دولت اسلامی این مشکلات وجود نداشته باشد.

نارین-تلگرام