مدیرکل کمیته امداد استان یزد با اشاره به چهاردهم اسفند سالروز تأسیس این نهاد گفت: جشن نیکوکاری در یک‌هزار و ۸۰۰ مدرسه در سطح استان یزد به همت کمیته امداد استان یزد و با همکاری آموزش‌وپرورش آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری نارین، محسن علیزاده با اشاره به چهاردهم اسفند سالروز تأسیس این نهاد الهی و آغاز هفته احسان و نیکوکاری گفت: جشن ملی معنوی نیکوکاری در یک‌هزار و ۸۰۰ مدرسه در سطح استان یزد به همت کمیته امداد استان یزد و با همکاری آموزش‌وپرورش آغاز شده است.

وی افزود: کمیته امداد تنها نهادی است که امام (ره) اجازه دادند نامشان بر روی آن نهاده شود و این موضوع نشان‌دهنده اهمیت احسان و نیکوکاری و خدمت به هم‌ نوع است.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد بیان کرد: تبلیغ و ترویج و توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری یکی از پیام‌های اصلی حرکت نمادین جشن نیکوکاری در مدارس و در بین دانش آموزان است.

وی با تأکید بر اینکه هر محله باید به یک پایگاه نیکوکاری تبدیل شود گفت: دومین پیام رویداد ملی جشن نیکوکاری توجه دانش آموزان و نیکوکاران به محیط پیرامون خود و کمک کردن به نیازمندان جامعه با حفظ عزت‌نفس و کرامت انسانی است.

علیزاده با دعوت از مردم نیکوکار استان یزد برای مشارکت در جشن نیکوکاری یادآور شد: امروز جشن نیکوکاری در سطح مدارس استان و روز پنجشنبه هفدهم اسفند در پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهرها و روستاها و همچنین در روز جمعه هجدهم اسفند در میعادگاه‌های نماز جمعه باشکوه هر چه بیشتر برگزار می‌شود.

نارین-تلگرام