سرپرست سازمان حمل‌ونقل میبد در خصوص پلمپ شدن دستگاه بی‌سیم تعدادی از رانندگان تاکسی گفت: این مسئله بخاطر تصمیم سازمان تنظیم مقررات برای جمع‌آوری دستگاه‌های بی‌سیم غیرمجاز بوده است و در حیطه اختیارات سازمان حمل‌ونقل میبد نمی‌باشد.

سید علی‌اکبر اسعدی‌فیروزآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار نارین پیرامون مشکل پیش‌آمده برای تعدای از رانندگان تاکسی بی‌سیم میبد اظهار داشت: سازمان حمل‌ونقل، شهرداری و مدیریت تاکسی بی‌سیم میبد پیگیر حل این مسئله بوده‌اند و تاکنون با برخی مراکز مربوطه از جمله استانداری یزد صحبت‌هایی شده است.

وی در خصوص علت بروز این مسئله خاطرنشان کرد: پلمپ شدن بی‌سیم‌های تعدادی از تاکسی‌ها در میبد، به‌خاطر تصمیم سازمان تنظیم مقررات برای جمع‌آوری دستگاه‌های بی‌سیم غیرمجاز بوده است و حل این مسئله در حیطه اختیارات سازمان حمل‌ونقل نمی‌باشد.

اسعدی‌فیروزآبادی اضافه کرد: تأکید سازمان تنظیم مقررات بر تهیه دستگاه‌های بی‌سیم از شرکت‌های مورد تأیید این سازمان می‌باشد چراکه لازم است دستگاه بی‌سیم مشخصات فنی مورد نظر این سازمان را داشته باشد.

سرپرست سازمان سازمان حمل‌ونقل همگانی شهر میبد با بیان این مطلب که مذاکرات انجام شده با سازمان تنظیم مقررات تاکنون به نتیجه مشخصی نرسیده است، عنوان کرد: همچنان باید به پیگیری‌های خود برای حل این مسئله ادامه دهیم و در این راه، به همراهی و صبر رانندگان محترم نیاز است.

اسعدی‌فیروزآبادی با اشاره به اینکه برخی رانندگان دستگاه بی‌سیم خود را از مراکزی که مورد تأیید سازمان تنظیم مقررات نیست، تهیه نموده‌اند گفت: رانندگان به‌منظور تهیه دستگاه بی‌سیم، از طرف مدیریت سابق تاکسی بی‌سیم میبد نامه‌هایی دریافت کرده‌اند که این مسئله، بدون هماهنگی با سازمان حمل‌ونقل میبد صورت گرفته است.

وی در پایان اظهار داشت: تلاش سازمان حمل‌ونقل میبد و همچنین سایر مسئولین مربوطه، بر حل این مسئله به‌صورت تعامل و گفت‌وگو با سازمان تنظیم مقررات و مراکز مربوطه است و اگر چنانچه این مذاکرات نتیجه‌ای در بر نداشت، برای مرجوع کردن دستگاه‌های بی‌سیم به فروشندگان آن و بازستاندن هزینه دریافت شده از رانندگان تلاش خواهیم کرد.

نارین-تلگرام