فرمانده نیروی انتظامی میبد با اشاره به هماهنگی‌های صورت‌گرفته با مقامات قضایی گفت: پلیس با کسانی که به بهانه شادی در مراسم چهارشنبه‌سوری در نظم و امنیت عمومی اخلال کنند، برخورد قاطعانه و بدون اغماض خواهد نمود.

سرهنگ سیدطاهر موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار نارین با اشاره به برخی حوادث ناگوار ناشی از مراسم چهارشنبه‌سوری اظهار دشت: پلیس مخالف شادی مردم نیست اما با اخلال‌کنندگان در نظم و امنیت عمومی در شب چهارشنبه آخر سال قاطعانه و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

فرمانده نیروی انتظامی میبد با اشاره به هماهنگی‌های صورت‌گرفته با مقامات قضایی تأکید کرد: امسال با کسانی که به بهانه شادی، برای شهروندان مشکل ایجاد کرده و از فرصت چهارشنبه‌سوری سوءاستفاده کنند، برخوردهای جدی‌تری صورت خواهد گرفت.

وی افزود: وسیله نقلیه متخلفان چهارشنبه‌سوری اعم از موتور سیکلت و یا خودرو توقیف شده و تا ۱۳ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۷ به آن‌ها تحویل داده نمی‌شود. همچنین برای افراد هنجارشکن پرونده قضایی تشکیل شده و به نظر مقام قضایی خواهد رسید.

موسوی با بیان این نکته که پلیس حافظ امنیت و سلامتی مردم است، خاطرنشان کرد: از همشهریان محترم تقاضا داریم نسبت به رفتارهای غیرمتعارف و آسیب‌رسان فرزندان خود، کنترل و نظارت بیشتری داشته باشند تا در این روزهای پایان سال، شاهد وقوع حوادث تلخ و ناگوار برای شهروندان نباشیم.

فرمانده نیروی انتظامی میبد در پایان گفت: پلیس علاوه بر محیط داخل شهر، در مسیرهای خروجی شهر نیز حضور خواهد داشت تا از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری کرده و با متخلفان برخورد قاطع نماید.

نارین-تلگرام