یک دختر نوجوان با افشاگری‌های خود به دو زبان انگلیسی و عربی در شبکه‌های اجتماعی به دردسری بزرگ برای صهیونیست‌ها تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری نارین، “جنی جهاد تمیمی” دختری ۱۲ ساله اهل شهرک “النبی صالح ” واقع در رام‌الله است که به دو زبان عربی و انگلیسی جنایات اسرائیلی را با حمله به محل زندگی او برای جهانیان فاش می کند.

“جهاد تمیمی” به خاطر شجاعت وصف ناشدنی اش از شهرت فراوانی برخوردار بوده و همچنین اتحادیه خبرنگاران ضمن ارائه کارت عضویت افتخاری به او، بابت افشاگری هایش علیه این رژیم اشغالگر تشکر و قدردانی به جا آورده است.

جالب است بدانید که حتی دولت اسرائیل نیز به احساس خطر خود از وجود دختر ۱۲ ساله فلسطینی که به کوچک‌ترین خبرنگار دنیا معروف است اعتراف کرده و او را خطرناک تر از عهد التمیمی وصف می کند.

به نوعی می توان گفت جنی جهاد تمیمی تبدیل به خاری شده که صهیونیست ها به خاطر شهرت و محبوبیتش در جهان قدرت و جرات خارج کردن آن از چشم خود را ندارند.

گفتنی است عهد التمیمی نیز دختری است که با زدن سیلی  به صورت دو سرباز صهیونیست به نماد شجاعت  نه تنها برای فلسطینی ها بلکه در بسیاری از کشورها تبدیل شد. طبق گزارش “النشره”به تازگی “بتسالئیل اسموتریچ” یکی از اعضای”کنست” پارلمان رژیم صهیونیستی درباره این دختر که برایش حکم هشت ماه حبس تعلیقی و پرداخت ۱۵۰۰ دلار غرامت در صورت تکرار اقداماتش صادر شده گفت:دست کم می بایست هنگام مقاومت التمیمی مقابل سربازان آنها به پای او شلیک می کردند تا برای همیشه خانه نشین شود!