رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان یزد از افزایش دمای هوای یزد طی روزهای آینده خبر داد و گفت: تفت، طی امروز و فردا خنک ترین شهرستان استان است.

به گزارش پایگاه خبری نارین،  سیدعباس میرحسینی در گفتگو با مهر اظهار داشت: هوای یزد امروز کمی تا قسمتی ابری همراه با افزایش دما در بعد از ظهر و شب گاهی افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و غبار و رگبار پراکنده باران در ارتفاعات خواهد بود.

وی بیان کرد: فردا نیز هوای استان یزد صاف تا کمی ابری همراه با افزایش دما، گاهی افزایش سرعت باد و در بعدازظهر و شب، گاهی افزایش خواهد بود.

میرحسینی یادآور شد: دمای هوا در شهرستان یزد امروز در گرمترین ساعات به ۳۰ درجه خواهد رسید اما در خنک ترین ساعات شاهد دمای ۱۶ درجه‌ای در یزد خواهیم بود.

وی ادامه داد: فردا نیز دمای هوا با دو درجه افزایش نسبت به امروز به ۳۲ درجه خواهد رسید و در خنک ترین ساعات نیز دمای هووا ۱۷ درجه خواهد بود.

رئیس گروه پیش بینی هوای استان یزد خاطرنشان کرد: خنک ترین شهرستان استان یزد طی امروز و فردا، مربوط به شهرستان تفت است که دمای آن در گرمترین ساعات به ۲۵ درجه و در خنک ترین ساعات به ۱۴ درجه سانتیگراد می رسد.