دادستان میبد گفت: ساختمان دادسرای میبد بسیار فرسوده است و برای جمعیت فعلی این شهرستان جوابگو نیست.

به گزارش خبرنگار نارین، حمید رضا جعفری صبح امروز در مراسم آیین تکریم و معارفه رییس دادگستری شهرستان میبد که با حضور رییس کل دادگستری استان یزد، فرماندار میبد و جمعی از مسئولان در سالن فیروز اداره آموزش‌وپرورش میبد برگزار شد، اظهار داشت: آرای صادره دادگستری میبد بیشتر در رابطه با حفظ منافع عمومی بود.

جعفری در رابطه با اقدامات قابل تقدیر حسین دهقانی در دوران تصدی ریاست دادگستری میبد در ایجاد انجمن‌های حمایت از خانواده، حمایت از زندانیان و حمایت از محیط زیست خاطرنشان کرد: همه این اقدامات در راستای خدمت به مردم و افزایش رضایت‌مندی عمومی صورت گرفته است.

دادستان میبد ضمن تبریک به رییس جدید دادگستری میبد، خاطرنشان کرد: ان‌شاءلله با مدیریت جدید این خدمات ادامه یابد و شاهد فعالیت های چشمگیری در این زمینه باشیم.

وی ضمن قدردانی از مدیرکل دادگستری استان یزد در بحث تأمین کادر قضایی گفت: با وجود دشواری در جذب نیروی قضایی، قریب به ۴۰ قاضی برای استان یزد جذب شده است که شهرستان میبد نیز از این امر بهره برده است.

جعفری تصریح کرد: ساختمان دادسرای میبد بسیار فرسوده است و وبرای جمعیت قدیم این شهر در نظر گرفته شده است و با جمعیت فعلی این شهرستان جوابگو نیست. علاوه بر این که این ساختمان قدیمی در بحث تأسیسات و سیستم‌های برقی  و مخابرات مشکلاتی دارد که امیدواریم با کمک مردم و مسئولان اقدامی در این رابطه صورت پذیرد.

دادستان میبد در پایان افزود: در بحث تأمین کادر اداری دادسرای میبد نیز کمبود داریم و انتظار می‌رود این مورد نیز با پیگیری‌های به عمل آمده برطرف شود.