همزمان با سقوط قیمت دلار در کشور، برخی فعالان از احتمال فشار روانی به برخی افراد به دلیل نوسانات قیمت و متضرر شدن در این وضعیت، خبر داده‌اند.

به گزارش تابناک یزد، بررسی آمار بستری بیماران سکته ای در استان یزد حاکی است از روز گذشته تاکنون سی نفر در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی یزد به دلیل سکته پذیرش شده اند.

همزمان با سقوط قیمت دلار در کشور، برخی فعالان از احتمال فشار روانی به برخی افراد به دلیل نوسانات قیمت و متضرر شدن در این وضعیت، خبر داده اند.

با این حال طبق بررسی خبرنگار تابناک از روز گذشته تاکنون بالغ بر سی نفر در مراکز درمانی استان یزد به دلیل سکته، پذیرش و بستری شده اند.

اما مشخص نیست دلیل سکته این افراد نوسانات قیمت ارز است، یاخیر، مشخص نیست.

اما در این باره دکتر «احمد دهقان» رییس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا،‌ اظهار کرد:‌ آمار مراجعه کنندگان به مراکز اورژانس استان افزایش چشمگیری نداشته است.

وی افزود: در حال حاضر روند فعالیت خدمات رسانی پایگاه‌های اورژانس در سطح استان معمولی و بدون هیچ تنش غیرعادی گزارش شده است.

رییس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان یزد با بیان این‌که آمار و گزارش قطعی از تعداد و دلایل مراجعه به اورژانس در پایان شب قابل ارائه است،‌گفت:‌ خبر منتشر شده در فضای مجازی با عنوان افزایش سکته‌های استان به دلیل کاهش قیمت دلار تا این لحظه تکذیب می‌شود.