پایگاه خبری نارین در نظر دارد تعداد اعضای تیم خبری خود را افزایش دهد.

پایگاه خبری نارین با توجه به رویکرد توسعه‌ای و افزایش انتظارات مردمی به ویژه در بخش تولید محتوای ویدئویی، در نظر دارد تعداد اعضای تیم خبری خود را افزایش دهد.

بدیهی است در صورت مبتدی بودن علاقه‎‎مندان، آموزش‌های لازم توسط اساتید مجرب به آنها ارائه خواهد شد.

پس از ارزیابی سوابق فرهنگی-اجتماعی و مصاحبه حضوری،کارت شناسائی خبرنگاری برای متقاضیان صادر خواهد شد و به عنوان خبرنگار با این مجموعه خبری همکاری خواهند داشت.

بر این اساس افرادی که تمایل دارند در بخش‌های گزارش خبری تصویری، مستندسازی و تدوین با پایگاه خبری نارین همکاری نمایند، می‌توانند از طریق رایانامه Narinnews.ir@gmail.com و یا شماره تماس ۰۹۰۳۲۳۷۱۲۳۰ و ۰۳۵۳۲۳۷۱۲۳۰ اعلام آمادگی نمایند.

پایگاه خبری نارین، شامل یک پایگاه اطلاع‌رسانی با عنوان نارین‌خبر به آدرس اینترنتی Narinnews.ir دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک نشریه مکتوب با عنوان «نارین» می‌باشد.

مجوز فعالیت پایگاه اطلاع‌رسانی نارین‌خبر که از تاریخ ۱۳۹۱/۸/۰۵ شروع به کار کرده بود، در جلسه مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۰۶ هیأت نظارت بر مطبوعات کشور به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «محمد وحید کریم‌بیکی» صادر شد.

مجوز فعالیت «هفته نامه نارین» نیز در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۴ توسط هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «محمد وحید کریم‌بیکی» صادر شد.