در حملات ارتش اشغالگر به شرق خانیونس در نوار غزه، دو تن از فرماندهان گردان های قسام به شهادت رسیدند.

به گزارش نارین‌خبر به نقل از العالم، رسانه‌های وابسته به رژیم صهیونیستی اعلام کردند، در درگیری های شرق خان یونس که همچنان ادامه دارد، تاکنون یک نظامی اسرائیلی کشته شد و سه نفر دیگر زخمی شدند.

یک منبع بیمارستانی در فلسطین هم اعلام کرد، تاکنون اجساد ۵ شهید به مراکز پزشکی منتقل شده است. منابع فلسطینی همچنین از به صدا در آمدن آژیر خطر در شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه خبر دادند. جنگنده های اسرائیلی نیز به صورت گسترده در آسمان جنوب غزه به پرواز در آمدند.

از سوی دیگر بنیامین نتانیاهو (نخست وزیر رژیم صهیونیستی) سفر خود به فرانسه را ناتمام گذاشته و در مسیر بازگشت به سرزمین اشغالی است.

منابع خبری در اسرائیل اعلام کردند، در پی حوادث اخیر در غزه، بنیامین نتانیاهو از پاریس رایزنی های امنیتی را آغاز کرد.

حماس اعلام کرد در جریان تجاوز نیروهای ویژه صهیونیست به شرق خان‌یونس، “نورالدین برکه” از فرماندهان گردان‌های عزالدین قسام به شهادت رسیده است.

 گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس، در پی حملات شب گذشته رژیم صهیونیستی به نوار غزه بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه، تصریح شده که گروهی از نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی عصر روز گذشته به نوار غزه نفوذ کردند. این نفوذ با یک خودروی غیرنظامی به سه کیلومتری شرق خان‌یونس صورت گرفت.

این گروه نفوذی یک فرمانده گردان‌های عزالدین قسام را ترور کرد و در عقب‌نشینی نیز تعدادی از شهروندان فلسطینی به شهادت رسیدند.

نیروهای حماس به مقابله با این تجاوز صهیونیست‌ها پرداختند.

منابع صهیونیست تائید کرده‌اند که یک نظامی صهیونیست کشته شده و یکی دیگر نیز مجروح شده اما گفته‌اند که کسی از آنها به اسارت نیروهای حماس درنیامده است.