فرماندار میبد گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یک سرمایه جاودانه و پایدار است که ما باید ضمن حراست و پاسداری، آن را به صورت یک فرهنگ معنوی و یک اصل در همه ابعاد زندگی نهادینه نموده و سرلوحه کار خویش قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار نارین، در راستای اجرای برنامه دیدار از ایثارگران و خانواده‌های معظم شاهد، صبح امروز فرماندار میبد به همراه حجت‌الاسلام محمد فاضلی نماینده و رئیس دفتر امام جمعه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، رئیس بهزیستی میبد به دیدار تعدادی از والدین و خانواده شهیدان والامقام رفتند.

مسئولان شهرستان میبد در این دیدار از نزدیک با خانواده‌های شهید سیداحمد طباطبایی، شهید محمدعلی مظلومیان و جانباز سرافراز غلامحسین فلاح‌یخدانی دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار میبد در حاشیه این دیدار در گفت‌وگو با خبرنگار نارین ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و خانواده معظم آنان گفت: حضور در جمع پر نور خانواده شهدا برای ما توفیق بزرگی است و ما خود را با این دیدارها متبرک می‌سازیم.

حسین فلاح در ادامه تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت یک سرمایه جاودانه و پایدار است که ما باید ضمن حراست و پاسداری، آن را به صورت یک فرهنگ معنوی و یک اصل در همه ابعاد زندگی نهادینه نموده و سرلوحه کار خویش قرار دهیم.

در پایان این دیدار از ایثار و فداکاری های خانواده معزز شهیدان با اهدای هدایایی به رسم یاد بود که توسط اداره بهزستی تهیه شده بود، تجلیل به عمل آمد.