رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان از آمادگی کامل این نهاد برای کمک به زلزله‌زدگان زلزله مجدد اخیر در منطقه سرپل ذهاب خبر داد.

«دکتر امیرولی عضدزاده» در گفت‌وگو با خبرنگار نارین ضمن ابراز همدردی با زلزله‌زدگان شهرستان سرپل ذهاب از توابع استان کرمانشاه به آمادگی اداره بهزیستی شهرستان اردکان برای اعزام کمک و ارسال اقلام ضروری مردم به این مناطق اشاره کرد و گفت: متاسفانه اخیراً دوباره زمین لرزه ای در این منطقه رخ داد که ما آمادگی هرگونه یاری به سوی هم وطنان مان در مناطق زلزله زده را داریم.

وی، افزود: شماره حساب مشارکت‌های مردمی ۲۳۴۵۳۶۳۸۰۰ استان کرمانشاه و شماره حساب ۹۰۱۹۰ مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور نزد بانک ملت، آماده دریافت کمک‌های مالی خیرین و هموطنان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه است.

این مقام مسئول، تصریح کرد: اداره بهزیستی اردکان، مراکز و مؤسسات فعال خیریه همسو با اداره بهزیستی در سطح این شهرستان (مهدهای کودک، موسسه خیریه حضرت امام زمان (عج) و…) نیز آماده دریافت مایحتاج ضروری زلزله‌زدگان از قبیل آب‌معدنی، چادر، انواع مواد غذایی، بخاری، فرشینه، کانکس، شیر خشک، انواع لباس گرم نو، انواع پوشینه (ایزولایف و مای بی‌بی)، ویلچر، تخت بیمارستانی و غیره می‌باشند.