مدیر روابط عمومی فرمانداری اردکان گفت: با ارزیابی اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روابط عمومی فرمانداری اردکان رتبه برتر انتشار اخبار در آبان ماه را کسب کرد.

به گزارش نارین‌خبر، داود شجاع‌الدینی در گفتگو با خبرنگار فارس در اردکان، گفت: در ارزیابی‌های صورت گرفته توسط اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان رتبه اول انتشار کمی و کیفی اخبار را در بین فرمانداری‌های استان یزد کسب کرد.

مدیر روابط عمومی فرمانداری اردکان افزود: در این ارزیابی‌، ملاک‌هایی مانند تعداد، کیفیت و ساختار خبر، نحوه بارگذاری اخبار و عکس‌های استفاده‌شده در اخبار مورد ارزیابی قرار گرفت که در آبان ماه سال جاری شهرستان‌های اردکان، میبد و یزد به ترتیب حائز رتبه اول تا سوم شدند.

وی گفت: روابط عمومی فرمانداری اردکان همچنین در گرامیداشت هفته دولت در سال ۹۷ و انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۹۶ موفق به کسب عنوان برتر شده است.

وی در پایان اظهار داشت: در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی فرمانداری‌های استان یزد که به میزبانی شهرستان اردکان برگزار شد پیشنهاد گردید که اخبار منتشرشده ازلحاظ کیفیت، ساختار و اصول حرفه‌ای و هنر عکاسی خبری مورد ارزیابی قرار گیرد.