درپی رای اکثریت اعضای شورای شهر اردکان به «اباذر غفوری بارجینی» که فردی فراجناحی است بعنوان شهردار اردکان برخی از رسانه های محلی اردکان و حتی استانی به این انتخاب مغرضانه اعتراض کردند.

به گزارش نارین، درپی رای اکثریت اعضای شورای شهر اردکان به «اباذر غفوری بارجینی» که فردی فراجناحی است بعنوان شهردار اردکان، برخی از رسانه‌های محلی اردکان و حتی استان به این انتخاب اعتراض و مردم را تحریک به دعوت تجمع غیرقانونی مقابل فرمانداری کرده‌اند!

اردکان دیارنیکان از رسانه های محلی اردکان در نقد این اقدام خلاف اصول دموکراسی نوشت: شماهایی که فریاد غیربومی بودن شهرداری تان گوش فلک را کر کرده است اگر مطالبه غیربومی بودن دارید، بسم الله ما هم همراه شماییم. اما اول برویم سراغ غیربومی‌هایی که سالها در این شهرستان بر مسند هستند و حتی شما یک بار هم کَکِتان نَگَزیده است.اگر واقعا دلسوز مردمید، بسم الله از امروز مطالبه کنید تا نماینده که این قدر از سوی رسانه خود سعی شده حلال مشکلات شناخته شود، مسئولیت مسئولان غیربومی در این شهرستان را به جوانان بومی تغییر دهد. در صدر آن هم فرماندار این شهرستان می باشد که هم غیربومی است و هم غیرساکن!

سفسطه گری جریان اصلاحات در اردکان برای تصاحب شهرداری این شهر بقدری ناشایانه و مغرضانه بوده که حتی صدا برخی از موافقین این جناح را هم درآورده است ضمن اینکه مردم اردکان هم از این جانب‌داری‌های سیاست‌ورزانه گلایه‌مند هستند.