رییس حوزه‌های علمیه کشور با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی تمدنی در جهان پایه‌ریزی کرده است، افزود: این تمدن باید با اهداف و آرمان‌های بلندی که داریم و با یک هویت متعالی در رسانه ملی بازنگری و تعریف شود.

به گزارش نارین، آیت‌الله علیرضا اعرافی روز گذشته در دیدار با مدیرکل صداوسیمای استان یزد، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌ها و خدمات رسانه ملی در سطح کشور و استان گفت: رسانه ملی با توجه به اهداف چندگانه که در حقیقت، اصلاح، تعالی و تکامل جامعه را با دست اندرکاران خود در ابعاد مختلف تحت تاثیر قرار داده است، طبعا باید خودشان مظهر معرفت، فضیلت، اخلاق و ابعاد معنوی باشند.

امام جمعه میبد با بیان اینکه رسانه ملی باید پیشگام ارتقاء منابع انسانی با نگاه معنوی ، اخلاق و معرفتی باشد ، افزود : رسانه ملی با مفهومی که در دنیای جدیدی که دارد اهمیتش بی نظیر است.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به دلیل اینکه پدیده نوین در جهان است؛ رسانه اش هم کاملا شرایط ویژه دارد و باید رسانه ملی خود را در ذیل گفتمان کلان، تمدنی و جهانی انقلاب اسلامی تعریف و اثرگذار باشد.

امام جمعه میبد با تاکید بر اینکه ما انقلاب تمدنی در جهان پایه ریزی کردیم افزود : انقلاب اسلامی با اهداف و آرمان های بلندی که دارد باید با یک هویت متعالی در رسانه ملی بازنگری و تعریف شود.

اعرافی گفت: خیلی‌ها معتقد بودند با هجمه فراوان فضای مجازی و رقابت های عصر حاضر ، رسانه ملی به سرعت سقوط می کند اما توانست نقش اثرگذاری و نقش آفرین خود را حفظ کند و خودش را در طوفان رقابت ها صیانت کند.

در ابتدای این جلسه دکتر احمد پهلوانیان ضمن معرفی معاونین خود و تشریح حیطه وظایف آنها، گزارشی از فعالیت های صدا و سیمای یزد در بخش های خبری صدا و سیما ، فنی و فضای مجازی و تهیه چندین مستند و فیلم در استان و شهرستانها و همچنین عملکرد صدا و سیما در پخش زنده مراسم های معنوی رمضان و محرم ارائه کرد.