رییس پلیس راهور شهرستان میبد مسیرهای راهپیمایی روز 22 بهمن در این شهرستان را اعلام کرد.

سرهنگ محمدحسین دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار نارین، ضمن تبریک فرارسیدن ایام‌الله ۲۲ بهمن و جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران، ضمن دعوت از همه مردم این شهرستان جهت حضور در این حماسه ملی، به تشریح مسیرهای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در شهرستان میبد پرداخت.

وی دراین‌باره اظهار داشت: مسیر اول راهپیمایان از خیابان انقلاب شهیدیه آغاز و به طرف بیت مرحوم آیت‌الله اعرافی(ره) و سپس به طرف میدان آیت‌الله بارجینی، خیابان شهید موذن، میدان آیت‌الله صدوقی(ره)، خیابان سلمان فارسی، میدان ۱۲ امام، بلوار شهدا به سمت میدان امام حسین(ع)، میدان جانباز و در نهایت پس از اجتماع عمومی به طرف مصلی آیت‌الله اعرافی ادامه می‌یابد.

دهقانی افزود: مسیر دوم از پارک فلسطین واقع در خیابان امام‌خمینی(ره) به طرف سه راه ۷ تیر، خیابان ۷ تیر، میدان امام حسین(ع) به طرف میدان جانباز و در نهایت پس از اجتماع عمومی به طرف مصلی آیت‌الله اعرافی است.

رییس پلیس راهور میبد گفت: مسیر سوم راهپیمایان نیز از میدان هلال احمر به طرف بلوار قاضی‌میرحسین، میدان شهرداری، میدان جانباز و در نهایت پس از اجتماع عمومی به طرف مصلی آیت‌الله اعرافی معین شده است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: امسال نیز با حضور و مشارکت حداکثری مردم، همچون سال‌های قبل شاهد یک جشن باشکوه ملی باشیم.