آیت‌الله علیرضا اعرافی در پیامی از حضور باشکوه مردم شهرستان میبد در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش نارین‌خبر، آیت‌الله علیرضا اعرافی در پیامی ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم شهرستان میبد در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: راهپیمایی پر شکوه و کم نظیر شما و ملت شریف و نجیب و انقلابی ایران آینه زلال هوشمندی و میهن دوستی و خردورزی و خدادوستی و روح آزادی خواهی و استقلال پسندی شما ونسل نو بود.

متن پیام امام جمعه میبد به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

شهروندان و جوانان عزیز میبد

بار دیگر شما و میبد انقلابی و خردمند از آزمونی بزرگ سرافراز بیرون آمدید و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی افتخار آفریدید.

راهپیمایی پر شکوه و کم نظیر شما و ملت شریف و نجیب و انقلابی ایران آینه زلال هوشمندی و میهن دوستی و خردورزی و خدادوستی و روح آزادی خواهی و استقلال پسندی شما ونسل نو بود.

اینجانب توفیق نیافتم امسال چون سال‌های متمادی پیشین در کنارشما و بهره‌مند از صفای حضور مردم ارجمند باشم اما در فراسوی مرزهای ایران عزیز دلم با شما و شاهد درخشش آرمان و پیام انقلاب اسلامی و تحسین مقاومت شما بودم، اینک بیش از هر زمان مسئولان محترم باید احساس رسالت سنگین در خدمت به مردم و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی نمایند و بیگانگان باید بر سر عقل آیند و شکوه ایران و اسلام ناب و انقلاب اسلامی را بپذیرند یا آنکه همچنان آب در هاون بکوبند.

از همه شما و اقشار مختلف مردم شریف و جوانان عزیز و کارگزاران و مسئولان محترم بخاطر این افتخار آفرینی و نیز اجرای سایر برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و برپایی نمایشگاه تحولات میبد در چهل سال انقلاب اسلامی صمیمانه متشکرم و توفیق روز افزون شما را خواهانم.

علی رضا اعرافی