امام جمعه میبد گفت: مسوولان باید علی‌رغم همه مشکلات بر عنصر داخلی و تولید داخلی بیشتر توجه کنند و کمر همت خود را ببندند و وارد کارهای جهادی شوند.

به گزارش خبرنگار نارین، آیت‌الله علیرضا اعرافی در خطبه‌های نمازجمعه شهر میبد اظهار داشت: ما امروز باید طلبکار دنیای غرب باشیم که در جامعه امروزی زن را به عنوان کالای جنسی و شهوانی معرفی کرده است.

اعرافی، هوش و بصیرت و آگاهی ملت ایران و شرکت در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن را ستود و گفت: ملت ما با وجود تحریم و گرانی، در هوای بارانی آمدند و این فهم بزرگ خود را به صحنه آوردند و این حضور وظیفه ما و مسئولان را چند برابر کرده و مسئولان باید بیشتر در گره گشایی کار مردم  تلاش کنند.

امام جمعه میبد اضافه کرد: از مسئولان انتظار می‌رود علی‌رغم همه مشکلات بر عنصر داخلی و تولید داخلی بیشتر توجه کنند و کمر همت خود را ببندند و وارد کارهای جهادی شوند.

وی همچنین خاطرنشان ساخت: باید کالای های اساسی و ضروری را در دسترس مردم و اقشار ضعیف جامعه قرار گیرد و با گرانی مبارزه شود.

اعرافی تصریح کرد: مشکلات کشور را نباید به برجام و آمریکا گره زد، چرا که این انقلاب یک تجریه گرانبهایی است و مسئولان نباید آن را کم بشمارند و باید با تکیه بر توان داخلی موفقیت‌ها رقم بخورد.