فرمانده ناجا با تاکید بر این مطلب که نفعی از جریمه‌ها به پلیس نمی رسد و همه به خزانه دولت وارد می شود گفت برای ما مهم نیست که کسی ناراحت یا خوشحال شود و در اجرای قانون هیچ تبعیضی قائل نمی‌شویم.

به گزارش نارین‌خبر، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در چهاردهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی اظهار داشت در اعمال قانون برای مردم گزینشی رفتار نمی‌کنیم و خودرو و راننده خودرو برای ما فرقی نمی‌کند.

فرمانده ناجا تصریح کرد اعمال قانون برای همه مساوی است و ما نمی شناسیم که راننده یا سرنشینان خودرو چه کسی هستند چراکه اعمال قانون توسط مامور ما فقط برای سلامت سرنشین و ایجاد نظم اجتماعی است.

وی با تاکید بر این مطلب که نفعی از جریمه‌ها به پلیس نمی رسد و همه به خزانه دولت وارد می شود گفت برای ما مهم نیست که کسی ناراحت و خوشحال شود و در اجرای قانون هیچ تبعیضی قائل نمی شویم.

وی افزود نه خودرو و نه فرد برای ما مهم نیست هر کسی قانون را رعایت نکند هر که باشد اعمال قانون می‌کنیم.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد اگر در اجرای قانون مأمورین ماکوتاهی کردند رسیدگی می کنیم با سامانه ۱۹۷ و مردم می‌توانند اطلاع دهند اما کسی حق ندارد به مأمور ما توهین کند و تصویر بردارد از مامور ما در حین اجرای قانون و و تهدید کنند.

سردار اشتری اعلام کرد ما با قاطعیت از مامور متعهد و مجری قانون در هر کجای کشور که باشد حمایت می‌کنیم.

  • منبع خبر : فارس