فرماندار میبد گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای شهرستان میبد، انتظار است که ارتقای بخش سلامت در این شهرستان مورد عنایت قرار گیرد.

به گزارش نارین‌خبر، حسین فلاح در دومین مجمع سلامت شهرستان میبد که روز شنبه با حضور احمد ترحمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد، معاونین ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، روسای شبکه بهداشت و بیمارستان و همچنین سایر روسای ادارات و خیرین در مرکز شماره یک شهری میبد برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان میبد دومین شهر استان یزد از نظر جمعیت است و لازم است با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد، ارتقای بخش سلامت در این شهرستان مورد عنایت قرار گیرد.

وی در ادامه با تشکر از خیرین که در زمینهٔ های گوناگون بهداشت، میراث فرهنگی، آموزش و… پای‌کار هستند، افزود: انتظار خیرین در آنچه انجام می‌دهند این است که مسئولین در تجهیز و تکمیل آن حمایت، پشتیبانی و توجه داشته باشند.

فلاح همچنین به لزوم هم‌پوشانی دستگاه‌ها و اداراتی نظیر اداره بهزیستی، شهرداری، کمیته امداد و … در جهت ارتقای موضوع سلامت اشاره کرد.

رئیس مجمع سلامت شهرستان میبد، اجرای طرح کانون سلامت محلات را هم ذکر کرد که در میبد در بخش ندوشن و منطقه علی‌آباد با حضور و مشارکت مردم و شبکه بهداشت و همکاری همه ادارات که باید همیشه همراهی داشته باشند، انجام شد.