سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد گفت: براساس بیانیه هیأت داوران، هیچ اثری به عنوان اثر برگزیده رویداد فرهنگی و هنری دست‌نقش انتخاب نشد.

هادی زارع‌مهرجردی در گفت‌وگو با خبرنگار نارین اظهار داشت: نتایج رویداد «دست‌نقش» که روز پنجشنبه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در کاروانسرای شاه عباسی شهرستان میبد برگزار شد را اعلام کرد.

وی افزود: با بررسی های به عمل آمده و براساس بیانیه هیأت داوران، هیچ اثری به عنوان اثر برگزیده این رویداد فرهنگی و هنری انتخاب نشد، اما ۸ اثر مورد تقدیر قرار گرفت و به هنرمندان این آثار، تندیس و وجه نقد اهدا شد.

این مسئول ادامه داد، برا این اساس خانم‌ها بختیارى، فاطمه زارع، طالبى، وهابى، پاک چشم، ادیبى، حسن زاده و قنبرى مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی در پایان از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میبد، شهرداری میبد و شورای اسلامی شهر که در برگزاری این مراسم همکاری کردند، تشکر کرد.

گفتنی است رویداد یک روزه دست‌نقش از سری برنامه‌های خودباوری فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با هدف ارتقاء توانمندی و بنیه فرهنگی و هنری شهرستان‌های استان یزد در شهرستان میبد برگزار شد.