شهردار میبد گفت: عدالت‌محوری مبنای سال ۹۸ در شهرستان میبد خواهد بود که امیدواریم شهروندان در این مسیر، شهرداری را یاری کنند.

به گزارش نارین‌خبر، «علیرضا نقوی» شب گذشته در مراسم جشنی که به مناسبت مبعث رسول اکرم(ص) در محل پارک بهاران میبد برگزار شد، دغدغه و تلاش اصلی مسئولان این شهر را داشتن شهری آباد، زیبا و در نهایت نیز شهروندانی با نشاط ذکر کرد.

وی با اشاره به این که بیش از ۳۵۰ وظیفه بر عهده شهرداری است، افزود: شهرداری به تنهایی نمی‌تواند تمام این وظایف محوله را انجام دهد لذا انتظار می‌رود که شهروندان به مجموعه شهرداری برای ایجاد شهری آباد با کمک و همکاری کنند.

شهردار با بیان این که شهر خوب، یافتنی نیست بلکه باید آن را ساخت، عنوان کرد: جدای از از وظیفه شهرداری در قبال شهر و شهروندان، شهروندان نیز در قبال شهرداری دارای وظایفی هستند که باید به آنها عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: عدالت‌محوری مبنای سال ۹۸ در شهرستان میبد خواهد بود که امیدواریم شهروندان در این مسیر، شهرداری را یاری کنند.

نقوی با بیان این که شهرستان میبد دارای نواقصی است، بیان کرد: شهرداری به تمام نواقص شهرستان  واقف هستند و درصددیم تا در سال جدید در کنار کارهای عمرانی و فرهنگی، نواقص اصلی شهر را برطرف کنیم.

شهردار میبد تاکید کرد: سال ۹۸، سال انضباط اجتماعی و پیشگیری از تخلفات است و این اصل مهم با قاطعیت تمام دنبال می‌شود.

وی بیان کرد: سال ۹۸ از تبلیغات بی‌رویه روی بافت‌های قدیمی جلوگیری می‌شود و در مرحله اول با تذکر و در مراحل بعدی از طریق قانون جلوی تخلفات گرفته خواهد شد.

نقوی با بیان این که اجرای قانون سخت است اما شدنی است، اظهار کرد: اجرایی کردن قانون همیشه سخت است اما کاری غیر ممکن نیست و همه باید با همکاری و همدلی قانون را رعایت کنند تا شهر زیباتر را شاهد باشیم.

شهردار در پایان نیز یاداور شد: اجرای برنامه‌های آموزشی ویژه بانوان، کودکان و آقایان، آموزش سبک زندگی سالم، آموزش‌های خانوادگی جهت تحکیم بنیان خانواده از برنامه‌های سال ۹۸ شهرداری شهرستان میبد است.

  • منبع خبر : ایسنا