انتقاد صریح یکی از هنرمندان میبدی در حضور مسئولان شهرستان نسبت به توجه ادارات به فعالیت های هنرمندان بومی، بی‌جواب ماند.

به گزارش خبرنگار نارین، شب گذشته، یکی از هرمندان میبدی در حضور مسئولان این شهرستان از جمله فرماندار، شهردار و برخی اعضای شورای اسلامی شهر میبد، به انتقاد از رفتار برخی نهادها در رابطه با هنرمندان پرداخت.

داود کارگر  که در همایش هنرمندان میبدی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان حضور داشت، به روی سن آمد و خطاب به مسئولان حاضر در همایش گفت: متأسفانه در شهرستان میبد توجه چندانی به فعالیت هنرمندان بومی نمی‌شود!

وی تصریح کرد: قبل از ایام نوروز به شهرداری میبد مراجعه کردیم و آمادگی خود را برای اجرای برنامه‌های هنری در ایام نوروز اعلام داشتیم اما روابط عمومی شهرداری اعلام داشت: ما برنامه‌ای نداریم و اگر برنامه‌ای داشته باشیم از هنرمندان درست‌وحسابی استفاده خواهیم کرد.

کارگر، ضمن گلایه از نوع برخورد با هنرمندان شهرستان اظهار داشت: مسئولان در برنامه‌های نوروزی از هنرمندان خارج از شهرستان دعوت کردند، در  حالی که ما برای اجرای مراسم آن هم بصورت رایگان اعلام آمادگی کرده بودیم.

گفتنی است، انتقادات علنی این هنرمند از سوی مسئولان _در حضور همگان_ بی‌جواب ماند!