رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میبد با بیان اینکه شهرستان میبد دارای۹۷۰ جانباز و آزاده می‌باشد، افزود: بنیاد شهید برای رفع مشکلات این عزیزان کارهای خوبی انجام داده است.

به گزارش نارین‌خبر، محمدرضا صادقی در همایش جانبازان میبدی که به مناسبت گرامیداشت هفته جانباز و با حضور معاون استاندار یزد، فرماندار میبد، کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد، جمعی از مسئولان شهرستان و بیش از ۸۰۰ نفر از جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های این عزیزان در سالن اجتماعات هتل کریاس پالاس برگزار شد، به خدمت رسانی بنیاد شهید به خانواده‌های شهدا و ایثارگران اشاره کرد و اظهار داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران برای رفع مشکلات این عزیزان کارهای خوبی انجام داده است.

صادقی افزود: پایش سلامت پایش سلامت والدین شهدا و جانبازان، پرداخت کمک هزینه ازدواج به فرزندان جانبازان و ایثارگران، بیمه تکمیلی درمان جانبازان و اعضای خانوادهای این عزیزان و ثبت نام و الویت بندی وام مسکن از طریق سامانه به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان بخشی از اقدامات بنیاد شهید است.

وی همچنین اضافه کرد: جانبازان شهرستان میبد همواره در برنامه های فرهنگی و مذهبی اعم از مسابقات  قرآنی، ورزشی و غیره حضور فعال داشته و همیشه رتبه های برتر استانی را کسب نموده‌اند.