فرمانده انتظامی شهرستان میبد ضمن درخواست همکاری از شهروندان درخصوص پیشگیری از جرائم، گفت: پلیس با کسانی که با سگ‌گردانی در سطح شهر برای مردم مزاحمت ایجاد کنند، برخورد می‌کند.

سرهنگ سیدمحمد طاهر موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار نارین، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم در ماه مبارک رمضان، ضمن تأکید بر ممنوعیت روزه‌خواری در انظار عمومی، به شهروندان توصیه کرد در این ماه مبارک رعایت حال یکدیگر را نموده و در بحث پیشگیری از جرم نیز با پلیس همکاری داشته باشند تا ان‌شاءالله امنیت خوب و قابل قبولی داشته باشیم.

وی در ادامه به بیان توضیحات در رابطه با دستگیری سارقان باطری دکل‌های مخابراتی پرداخت و بیان داشت: این سارقان طی ۱۳ فقره سرقت، تعداد ۱۰۴قلم باطری دستگاه‌های مخابراتی رایتل و ایرانسل به ارزش ۳ میلیارد ریال از دکل‌های مخابراتی در شهرهای میبد، اردکان، نایین، اصفهان و خوروبیابانک به سرقت برده بودند که توسط پلیس میبد شناسایی و دستگیر شدند.

خبر مرتبط»  سارقان دکل در میبد دستگیر شدند

موسوی افزود: برای این متهمان که دو نفر غیرساکن بوده‌اند، پرونده قضایی تشکیل شده و تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

فرمانده انتظامی میبد در ادامه از کشف دوکیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط پلیس موادمخدر شهرستان و دستگیری دو نفر متهم در این رابطه خبر داد و بیان داشت: این دو متهم که غیربومی بوده‌اند با دستور مقام قضایی روانه زندان شده‌اند.

وی سپس در خصوص اخباری پیرامون سگ‌گردانی در سطح شهر بیان داشت: پلیس با این موارد برخورد می‌کند و ضمن توقیف برای متخلفان پرونده قضایی تشکیل می‌دهد.

موسوی در رابطه با پوشش نامناسب برخی مردم اظهار داشت: پلیس برای برخورد با این جرائم برنامه دارد و با هماهنگی استان در این زمینه اقدام خواهد کرد. همچنین درخصوص فروشندگان بدپوشش در برخی اماکن نیز، برخورد لازم را انجام خواهد داد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه جرم، با شماره تلفن ۰۳۵۳۸۱۱۰ و یا ۰۳۵۳۲۳۷۰۴۸۱ الی ۳ تماس بگیرند و موارد را به پلیس اطلاع دهند.