بخشدار مرکزی میبد گفت: سیاست‌های کلی بخشداری مرکزی در سال جدید با توجه نام‌گذاری سال ۹۸ به نام رونق تولید کمک و حمایت از تولیدکنندگان باهدف رونق تولید است.

به گزارش نارین‌خبر، «محمدجواد احمدی» بخشدار مرکزی میبد روز جمعه طی سخنانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه شهر میبد با اشاره به اینکه بخشداری مرکزی شامل شهر میبد و دهستان شهدا است، اظهار داشت: دهستان شهدا به وسعت ۵۰۰ مترمربع و جمعیتی بالغ‌بر پنج هزار و ۵۹ نفر شامل روستاهای بدرآباد، مهرآباد، رکن‌آباد، حجت‌آباد، مهرآباد، مزرعه کلانتر و محمدآباد هست.

وی در ادامه به اقدامات انجام‌شده در روستاهای بخش مرکزی نظیر اجرای زیرسازی، آسفالت معابر، کمک تسهیلاتی به دامداران، نصب تابلوها در معابر، راه‌اندازی کارگاه زیلوبافی و اجرای طرح هر روستا یک محصول در روستای مهرآباد، راه‌اندازی خانه ورزش و… اشاره کرد.

بخشدار مرکزی میبد همچنین راه‌اندازی سالن چندمنظوره، جداره‌سازی و پیاده‌روسازی، جدول‌گذاری معابر مسکونی، تکمیل فوتبال ساحلی، مرمت و راه‌اندازی آسیاب دو سنگی، طراحی و زیباسازی و تکمیل پل خورشید و… را از دیگر اقدامات انجام‌شده در روستاهای زیرمجموعه بخشداری مرکزی برشمرد.

بخشدار مرکزی در جلسه میز خدمت پس از اقامه نماز جمعه در شبستان حضرت زهرا(س) مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی(ره) حضور یافت و به پاسخگویی به مطالبات و مشکلات مردم نیز پرداخت.