مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در امور اجتماعی گفت: ریاست دانشگاه دستور پیگیری اتمام پروژه فاز یک بیمارستان میبد را صادر نموده و امیدواریم با کمک مسئولین شهرستان گام‌های موثری در زمینه اتمام و تجهیز این پروژه برداریم.

به گزارش نارین‌خبر، دکتر محمدحسن لطفی در جلسه‌ای که به منظور بررسی مسائل و مشکلات پیرامون پروژه های نیمه‌تمام با حضور تعدادی از خیرین و مسئولین بیمارستان میبد در محل این بیمارستان برگزار شد، با بیان اینکه تکمیل و راه‌اندازی پروژه فاز یک توسعه بیمارستان میبد در دستور کار دانشگاه قرار دارد، گفت: ما نیز به دنبال این هستیم که رضایت خیرین و کسانی که بخشی از سرمایه خود را در اختیار بهداشت و درمان قرار می‌دهند را جلب کنیم.

خبر مرتبط» حرکت لاک‌پشتی احداث پروژه‌های درمانی میبد در سایه وعده‌های دولت تدبیر/ شتاب مسئولان برای تکمیل پروژه‌های شهر همجوار!

وی افزود: با توجه به اینکه پروژه فاز یک طرح توسعه بیمارستان میبد از سال ۱۳۸۷ آغاز شده و خیرین بزرگوار گام‌های خوبی در این زمینه برداشته‌اند، از دانشگاه نیز انتظار دارند تا این طرح به بهره‌برداری برسد.

لطفی اظهار کرد: فعلا از پیمانکار پروژه خواسته‌ایم به کار خود سرعت داده و قرار شد امور مالی دانشگاه نیز همزمان با تحویل صورت وضعیت تا سقف ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت نماید تا ا‌‌ن‌شاءلله با اعتبار جدیدی که از وزارتخانه برای این پروژه اختصاص می‌یابد نیز جذب و عملیاتی گردد.

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در امور اجتماعی همچنین از برگزاری جلسه‌ای در وزارت بهداشت در چند روز آینده در این باره خبر داد و گفت: ا‌‌ن‌شاءلله آن جلسه نتایج خوبی برای تکمیل این پروژه داشته باشد.

لطفی در رابطه با طرح توسعه فاز ۲ بیمارستان میبد نیز ضمن قدردانی از خیر این پروژه که تاکنون بیش از ۷میلیارد تومان هزینه نموده‌اند، گفت: به دنبال این هستیم که بتوانیم مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت اخذ و این پروژه نیز در ردیف پروژه‌های کددار قرار گرفته و اعتبار دولتی نیز به آن تزریق شود.

وی در پایان بیان داشت: ریاست دانشگاه دستور پیگیری اتمام پروژه فاز یک بیمارستان میبد را صادر نموده و امیدواریم با کمک مسئولین شهرستان گام‌های موثری در زمینه اتمام و تجهیز این پروژه برداریم.