در پی احراز هویت و شناسایی شهید جاویدالاثر شعبانعلی عبداللهی، جمعی از مسئولین استان و شهرستان با خانواده این شهید بزرگوار دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردکان، در پی شناسایی یکی از شهدای جاویدالاثر شهرستان اردکان و به‌منظور اطلاع‌رسانی، جمعی از مسئولین استان و شهرستان با حضور در روستای چاه افضل با خانواده طلبه شهید شعبانعلی عبداللهی دیدار کردند.

شرکت‌کنندگان در این برنامه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس و تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه در راستای صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا به‌ویژه پدر و مادر این شهید بزرگوار تجلیل کردند.

گفتنی است که در آستانه سالروز شهادت حضرت امام جعفرصادق (علیه‌السلام) و پس از ۳۷ سال چشم‌انتظاری، پیکر پاک و مطهر طلبه شهید شعبانعلی عبداللهی سروی یکی از شاگردان مکتب امام صادق (علیه‌السلام) به اردکان بازمی‌گردد.

پیکر پاک و مطهر این شهید بزرگوار در سال ۱۳۶۱ و در عملیات رمضان در منطقه شلمچه مفقودشده بود و اکنون پس از ۳۷ سال چشم‌انتظاری و با انجام آزمایش DNA ، احراز هویت و شناسایی‌شده است.