شهردار میبد از شروع طرح نهضت آسفالت در شهر میبد خبر داد و گفت: به زودی شهروندان میبدی شاهد تحولات در حوزه فضای شهری خواهند بود.

به گزارش خبرنگار نارین، علیرضا نقوی شب گذشته در مراسم گرامیداشت روز قلم و در جمع تعدادی از شاعران شهرستان میبد از اهالی هنر و قلم به عنوان بخش مهمی از جامعه شهری یاد کرد و اظهار داشت: از اهل قلم می‌خواهیم مشکلات مردم را به اطلاع ما برسانند، چرا که ما انتقادات سازنده را کمک به خودمان می‌دانیم.

وی افزود: اگر هنرمندان و صاحبان فکر و اندیشه نسبت به مشکلات بی تفاوت بشوند، نمی‌توانیم به سوی اهدافمان در ساخت جامعه پیش برویم.

شهردار میبد در ادامه از شروع طرح نهضت آسفالت در شهر میبد خبر داد و گفت: این عملیات با اعتباری حدود یکصد‌میلیارد ریال در هفت نقطه شهر میبد آغاز شده است و به زودی شهروندان میبدی شاهد تحولات در حوزه فضای شهری خواهند بود.

وی با بیان این که از نظر ما همه کارهای عمرانی و اجرایی باید پیوست فرهنگی داشته باشد، تأکید کرد: برای نمونه مسائل و مشکلاتی مانند سد معبر تنها پدیده نازیبای شهری نیست، بلکه توجه به آن احترام به حقوق مردم است.

شهردار میبد بیان داشت: برای حل مسائل و مشکلات شهری باید کار فرهنگی انجام شود و ما به این مسأله اعتقاد داریم.

وی ضمن اعلام حمایت شهرداری از هنرمندان، شاعران و اهالی قلم افزود: برخی مواقع از شهرداری انتقاد می‌شود که چرا فلان کتاب را خریداری نمی‌کند، اما هدف ما حمایت از امور فرهنگی برای همه مردم است.

گفتنی است در این محفل، تعدادی از شعرای شهرستان‌های میبد و اردکان به قرائت دلسروده‌های خود در موضوعات مختلف پرداختند.

http://www.narinnews.ir/wp-content/uploads/2019/06/%D8%A8%D9%87%D8%AC%D8%AA%DB%8C-2-1.gif