به‌ منظور ترویج فرهنگ ایثار، رئیس موسسه فرهنگی شهید ابراهیم هادی از گنجینه ایثار و شهادت شهرستان اردکان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار نارین؛ «محسن عمادی» ظهر امروز در جهت تجدید بیعت بیش از پیش با آرمان‌های گهربار شهدا والامقام از بخش‌های مختلف و متعدد گنجینه ایثار و شهادت شهرستان اردکان بازدید و دیدن به عمل آورد.

در طی این بازدید نیم‌ساعته که اعضای خانواده رئیس موسسه فرهنگی شهید ابراهیم هادی نیز حضور داشتند؛ بازدیدکنندگان در جریان اقدامات صورت گرفته برای جمع‌آوری آثار بجا مانده از شهدا معزز قرار گرفتند.

مسئولان گنجینه ایثار و شهادت شهرستان اردکان نیز در این بازدید در خصوص نحوه راه‌اندازی این مجموعه، جمع‌آوری و نگهداری آثار شهدا توضیحاتی را بیان کردند.

محسن عمادی، رئیس انتشارات شهید ابراهیم هادی با تشکر و قدردانی از تلاش‌های مسئولین این مجموعه، گنجینه ایثار و شهادت اردکان را در نوع خود بی‌نظیر توصیف کرد و بر لزوم تلاش در جهت معرفی این گنج عظیم به جامعه به ویژه نسل جوان تأکید کرد.

لازم به ذکر است که گنجینه ایثار و شهادت اردکان از سال ۱۳۹۱ و به منظور حفظ آثار وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای این شهرستان و همچنین معرفی سیره و سبک زندگی شهدای سرافراز و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان جامعه در محل ساختمان سابق بیمارستان قلب واقع در خیابان مرحوم حضرت آیت‌الله حائری اردکان دایر شده است.