شهردار میبد گفت: یکی از مصادیق شعار سال رونق تولید که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، همین مرکز است که باید تقویت و حمایت شود.

به گزارش نارین‌خبر، علی‌رضا نقوی شهردار میبد به مناسبت ۶مرداد روز ملی مهارت‌آموزی از سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان میبد بازدید کرد.

وی، ضمن تبریک روز ملی مهارت آموزی به مدیریت، پرسنل و مربیان فنی و حرفه‌ای و با اشاره به اینکه وقتی اساسنامه فنی و حرفه‌ای را مطالعه می‌کنیم و وظایف ذاتی که برعهده این مجموعه بزرگ و خوب گذاشته شده است را متوجه می ‌شویم، اظهار داشت: مجموعه فنی و حرفه‌ای زحمات خیلی زیادی می‌کشد؛ خصوصاً در سال‌های اخیر با همکاری که این مجموعه با دولت در زمینه‌های مختلف نیروی کار داشته‌اند اتفاقات خوبی روی داده است.

خبر مرتبط: مهارت‌آموزی افراد جویای کار ضروری است/ فعالیت موثر ۴ مرکز فنی‌حرفه ای در میبد

نقوی با تاکید بر اینکه فنی و حرفه‌ای یک دانشگاه است که علم و فن را کنار هم دارد تصریح کرد: رشته‌های خیلی خوب و کاربردی در این مجموعه دائر است. فنی و حرفه‌ای مصداق آن ضرب‌المثل معروف است که ماهی به جویا کار و حرفه داده نمی‌شود، بلکه ماهیگیری آموزش داده می‌شود.

شهردار میبد تصریح کرد: با تسهیلاتی که جامعه کار می‌تواند در اختیار فرد آموزش دیده قرار دهد، او می‌تواند روی پای خود بایستد و کار ایجاد کند.

وی افزود: یکی از مصادیق شعار سال رونق تولید که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، همین مرکز است که باید تقویت و حمایت شود.

شهردار میبد با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری اعلام آمادگی می کند با حمایت شورا هرگونه کمکی که از دستش بر آید با فنی و حرفه‌ای میبد داشته باشد افزود: مجموعه مدیریت شهری میبد در زمینه‌های مهارت‌های اداری، فنی و ICDL پرسنل خود می تواند ارتباط خوبی با فنی و حرفه ای شهرستان داشته باشد. هرچه ارتباط بهتری این مجموعه با ارگان های دولتی و خصوصی شهرستان داشته باشد در قبال آن نیز می تواند از خدماتی دریافت کند.

گفتنی است در این جلسه حسین فلاح -مسئول فنی و حرفه‌ای شهرستان میبد- خواستار مساعدت شهرداری در زمینه‌ی سرویس‌دهی سازمان حمل و نقل عمومی به مراجعه‌کنندگان به این مکان شد.