خواننده اخباری در مورد جشنواره کارآفرینان برتر، اسامی برگزیدگان المپیاد نخبگان و پیام مربی ایفای اردکان در مورد انتخاب سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال ساحلی باشید.

به گزارش خبرنگار نارین؛ رئیس اداره تعاون، کار و امور رفاه اجتماعی شهرستان اردکان در گفت‌وگویی از تمدید مهلت ثبت‌نام جشنواره کارآفرینان برتر خبر داد.

«اصغر دشت آبادی» ضمن اعلام این خبر، افزود: کلیه کارآفرینان و کارفرمایان بنگاه‌های مختلف کسب‌وکار در اندازه‌های خرد، کوچک، متوسط و بزرگ می‌توانند در این جشنواره که به منظور انتخاب و تجلیل از کارآفرینان برتر در سطوح استانی و ملی برگزار می‌شود، شرکت کنند.

وی در پایان از کلیه کارآفرینان و کارفرمایانی که تاکنون ثبت‌نام نکرده‌اند خواست در مهلت باقیمانده (تا۲۰ مرداد سال جاری) نسبت به ثبت‌نام در سامانه جشنواره به نشانی اینترنتی www.karafarinanebartar.ir اقدام کنند.

*****

به گزارش خبرنگار نارین؛ فهرست اسامی نفرات برگزیده مرحله اول انتخابی المپیاد نخبگان پسران استان یزد اعلام شد که از مجموع نفرات برگزیده‌شده، ۳۰ درصد از شهرستان اردکان (آکادمی‌های خورشید و آرتاکاوا با همکاری باشگاه خاتم اردکان) انتخاب شدند و مابقی از دیگر شهرستان‌ها و شهر یزد انتخاب‌شده‌اند.

علی هاتفی، محمدرضا شاکری، سید مصطفی سجادی فر، ابوالفضل طالبی، محمد متین شاکر، محمدصادق سرافراز، حسین وثوقی، سید محمد میر جعفری، اسحاق زارع شاهی، یوسف پایدار، علی‌رضا حسینی و عرفان دهستانی انتخاب‌شدگان این دوره بودند.

*****

به گزارش خبرنگار نارین؛ علی رحیمی، سرمربی خوش آتیه تیم فوتبال ساحلی ایفای اردکان در طی صدور پیامی انتخاب سرمربی و مربی جدید تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان را تبریک و تهنیت گفت.

وی؛ انتخاب عباس هاشم‌پور به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی را که دارای کوله باری از تجربه در عرصه ورزش است را قابل پیش‌بینی و امیدبخش برای جامعه فوتبال ساحلی ایران دانست و انتخاب محسن نصرالله زاده به عنوان مربی تیم ملی فوتبال ساحلی را نیز که استعدادهای متعددی را به این عرصه معرفی کرده است مسیری مناسب برای ورود جوانان به عرصه‌های مربی‌گری فوتبال ساحلی تلقی کرد.