مدیر نظام مهندسی شهرستان میبد طی دیداری با مدیرمسوول نارین‌خبر، بر ضرورت تعامل رسانه‌ها با نظام مهندسی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار نارین، روز گذشته مهندس صباغی مدیر نظام مهندسی میبد طی بازدیدی از دفتر خبری صداو سیما و پایگاه اطلاع‌رسانی نارین‌خبر که به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار و تبریک این مناسبت صورت گرفت، با خبرنگاران مربوطه به بحث و گفتگو نشست.

مدیر نظام مهندسی میبد در این بازدید با تاکید بر همکاری رسانه‌های شهرستان با سازمان نظام مهندسی اظهار کرد: برای داشتن ساختمان ایمن و مقاوم همچنین سیما و منظر شهری زیبا، فرهنگ‌سازی از طریق رسانه‌ها در جامعه بیشتر احساس می‌شود.

وی با اشاره با اهمیت نقش رسانه‌ها در اگاهی بخشی جامعه بر اصول شهرسازی و تهیه زیرساختهای لازم قبل از ساخت و ساز تاکید کرد و افزود: ساخت و ساز در شهرک های جدید بر اساس اصول شهرسازی، نقشه و نمای مناسب صورت گیرد تا مالکین تغییر نما و تخریب دیوارهای داخل ساختمان نداشته باشند.

صباغی در پایان اظهار کرد: به دلیل ضرورت وجود اطلاعات ساختمانها و راههای دسترسی به نقاط مختلف ساختمان در زمان بحران و اجرای ساختمانهای مجاور تهیه نقشه‌های ساخت بسیار مهم است و اجرای این موضوع در شهرستان میبد در دست پیگیری است.

مدیرمسئول نشریه نارین نیز در این دیدار آمادگی این رسانه را جهت آگاهی بخشی به جامعه جهت پیشبرد اهداف مجموعه های مدیریت شهری و ساخت‌وساز ایمن و زیبا در شهرستان اعلام داشت.